BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Skolēnu parlaments

22.martā Daugavpils pilsētas skolēnu parlaments rīkoja Latgales semināru ar nosaukumu „Jauno līderu aktivitātes”. [2017-03-23 17:49:22]

Seminārā piedalījās 37 jaunieši no 10 izglītības iestādēm . Seminārā programmā ietilpst aktuāli jautājumi mūsdienu jauniešu vidū. “Daugavpils pilsētas jaunatnes perspektīvas”- Daugavpils pilsētas domes sporta un jaunatnes departaments : Artjoms Pučinskis, Inesa Kaļiņina; „Bijušo ieslodzīto integrācija sabiedrībā un darba tirgū”- Ieslodzīto vietu pārvaldes klientu un to ģimenes locekļu atbalsta bloka līdzgaitniecības un brīvprātīgo modeļu ieviešanas koordinatore Sanita Suveizda; „Eiroklubi” - J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas direktora vietnieks - Andžejs Začiņajevs; Projekts „Iespēju noliktava”; Masu mediju darbs - Portāla Gorod.lv projektu un reklāmu menedžeris un jauniešu pilsētas domes prezidents Artjoms Romanenko; „Pašpārvaldes vēlēšanas”

Daugavpils 16.viduskolas skolas parlamenta prezidente: Jūlija Kaļiņina. Semināra noslēgumā dalībniekiem un viesiem tika izsniegti apliecinājumi un pateicības. Gada laikā notika vēl trīs apmācības semināri: 09.11.16 ” Skolēnu pašpārvaldes darbības saturs, metodes, formas”;23.11.16Pasākuma organizēšana un plāna veidošana”;07.12.16 „Brīvprātīgais darbs”, kuru laikā dalībnieki aizpildīja izvērtējuma lapas, kuru secinājumā mēs sapratām, kādi jautājumi vēl sīkāk interesē mūsdienu jauniešus, tāpēc tieši pēdējais seminārs bija veltīts pašpārvaldes darbam, jo vairākumam semināru dalībniekiem interesē šī joma, tieši tāpēc mēs ielūdzām 16. vidusskolas prezidentu, kura savā prezentācijā plaši aprakstīja savas skolas pašpārvaldes darbu. Kā arī katrs dalībnieks semināra laikā dalībnieki tika aptaujāti par savas skolas skolēnu pašpārvaldes darbību, tajā bija vairāki pašpārvaldes darba aspekti, kurus dalībnieki izvērtēja piecu baļļu sistēmā. Secinājumā, mēs izpratām, ka dalībnieki ir apmierināti ar savas skolas pašpārvaldes darbību, un novērtēja to ar augstām ballēm.


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas