BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Skolēnu parlaments

Latgales seminās „Jauniešu aktivitātes” [2014-11-05 20:43:00]

Š.g. 28.oktobrī Daugavpils pilsētas skolēnu un studentu parlaments rīkoja Latgales semināru ar nosaukumu „Jauniešu aktivitātes”.

Seminārā piedalījās 34 jaunieši no dažādām Daugavpils pilsētas skolām. Atbilstoši semināra nosaukumam un nolikumam jauniešiem tika piedāvātas meistarklases: Jauniešu brīvprātīgais darbs (vadīja JD galvenā speciāliste Edīte Ivanova), Līdera prasmju attīstīšana (vadīja Daugavpils 6.vsk. psiholoģe Anastasija Petrovska), Projektu rakstīšanas un realizēšanas iespējas (Daugavpils 17.vsk. pārstāvji), Pasākumu organizēšana (DPSP locekļi), un praktiskā daļa ar piecām radošām meistarklasēm, ko vadīja BJC „Jaunība” pedagoģes: Rotaslietas no auduma (vadīja A.Mamajeva), „No sirds uz sirdi”(vadīja M.Bojarova), Mīkstā rotaļlieta dāvanā (vadīja V.Jevdokimova), Ziedu veidošana (vadīja L.Solovjova), Pasākuma noformēšana (vadīja L.Jokste).

Vēlāk jaunieši bija uzaicināti piedalīties orientēšanās pa pilsētu, lai uzzinātu un iepazītu mūsu pilsētu. I – III vietas ieguvēji tika apbalvoti ar medaļām, kā arī neizpalika bez neliela pārsteiguma, t.i., iespējas bezmaksas apmeklēt Daugavpils Ledus halli.

Semināra beigās visi dalībnieki saņēma Pateicības.


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas