BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Interešu izglītība

  
 VirziensPulciņa nosaukumsAudzēkņu vecumsPedagoga
Vārds Uzvārds
 Mūzikas studija „Kredo”AKORDEONA SPĒLE9 - 14Jeļena Visokinska
 Mūzikas studija „Kredo”AKORDEONA SPĒLE8 - 19Natālija Soboļeva
 Mūzikas studija „Kredo”Ģitārspēle9 - 24Anatolijs Jepifancevs
 Mūzikas studija „Kredo”INSTRUMENTU SPĒLE. KLAVIERSPĒLE5 - 18Nataļja Bogdanova
 Mūzikas studija „Kredo”VOKĀLAIS ANSAMBLIS “RE-MI”3 - 18Nataļja Bogdanova, Lubova Koniševa
 Mūzikas studija „Kredo”INSTRUMENTU SPĒLE. KLAVIERSPĒLE7 - 16Valentīna Ceļa
 Mūzikas studija „Kredo”AKORDEONISTU ANSAMBLIS „AKORDS”9 - 25Svetlana Rjabceva
 Mūzikas studija „Kredo”INSTRUMENTU SPĒLE. KLAVIERSPĒLE6 - 20Svetlana Aleksejeva
 Mūzikas studija „Kredo” “KLAVIERES”6 - 18Jeļena Mirošņikova
 Mūzikas studija „Kredo”VOKĀLAIS ANSAMBLIS „MILONGA”4 - 15Jeļena Mirošņikova
 Mūzikas studija „Kredo”Mūzikas teorija/ solfedžo6 - 11Ļuba Koniševa
 Deju Studija Deju Studija „Fantāzija”5 - 18Inese Timšāne
 Deju Studija DEJU GRUPA „PARADĪZE”6 - 18Žanna Trojāne
 Deju Studija “DZIRKSTELĪTE”7 - 20Olga Karašova
 Deju Studija SHOW DEJU STUDIJA „VIZĀŽA”4 - 20Jeļena Grizāne
 Deju Studija Deju grupa „Mūsdienu ritmi”5 - 20Tamāra Šušunova
 Deju Studija ESTĒTISKĀ SKOLA „ZELTA ATSLĒDZIŅA”3 - 6Jeļena Mirošņikova, Jeļena Grizāne, Ludmila Baļe
 Deju Studija Ritmika3 - 4Tamara Shushunova, Jeļena Grizāne
 Lietišķā māksla“VEIDOŠANA”5 - 13Marina Bojarova
 Lietišķā mākslaNetradicionālie rokdarbi.7 - 15Viktorija Iļjaševiča
 Lietišķā mākslaFloristikas pulciņš8 - 21Olga Sverčkauska
 Lietišķā mākslaDizaina pamati5 - 25Žanete Jezerska
 Lietišķā mākslaKombinētie rokdarbi "Radošuma maģija"7 - 21Larisa Bēniņa
 Lietišķā māksla"LIETU OTRĀ DZĪVE"7 - 19Larisa Jokste
 Lietišķā māksla Tradicionālie rokdarbi. “Tamborēšana un adīšana”8 - 16Ņina Ņeginska
 Lietišķā mākslaNETRADICIONĀLIE ROKDARBI “ZIEDU VEIDOŠANA”7 - 16Lukija Solovjova
 Lietišķā māksla„BATIKA”8 - 16Ludmila Baļe
 Lietišķā mākslaVIZUĀLĀS MĀKSLA „MĀKSLAS VALODA”4 - 16Ludmila Baļe
 Lietišķā māksla"PALETE"5 - 20Edgars Davidčuks
 Lietišķā māksla“PĒRLĪŠU PĪŠANA”10 - 16N.Skarbinīka
 Lietišķā māksla„MEZGLOŠANA”9 - 21Anna Skrobova
 Lietišķā mākslaTēlotajmāksla4 - 20Žanete Jezerska
 Lietišķā mākslaTradicionālie rokdarbi. Pulciņš "Rotu dizains un izgatavošana"9 - 20N.Ruhmane
 Lietišķā mākslaTradicionālie rokdarbi. Pulciņš "Mīkstās rotaļlietas"9 - 20N.Ruhmane
 Lietišķā mākslaKombinētie rokdarbi 9 - 15Natālija Stankeviča
 Lietišķā mākslaKombinētie rokdarbi "Meistaru pasaule"7 - 15Natālija Stankeviča
 Lietišķā māksla"Kolekciju veidošana"10 - 21Anna Skrobova
 Teātra mākslaSTUDIJA "VĀRDS"6 - 19Ludmila Smikova
 Teātra mākslaSkolu teātra laboratorija15 - 25Viktors Jansons
 Teātra mākslaTeātris6 - 14L.Gladiševa
 Avio un raķešu - kosmiskais modelisms"RAĶEŠU MODELISMS"11 - 25Arkādijs Žarinovs
 Avio un raķešu - kosmiskais modelisms"AVIOMODELISMS"11 - 25Arkādijs Žarinovs
 Individuālie sporta veidi"TRIATLONS"7 - 25Anatolijs Levša
 Individuālie sporta veidiTriatlons10 - 16Aivars Uzols
 Individuālie sporta veidi"ORIENTĒŠANĀS"12 - 18Ļubova Pavļukova
 Individuālie sporta veidi"KARTOGRĀFI"8 - 24Anastasija Smoļakova
 Individuālie sporta veidiSporta deju klubs „VITA”6 - 15Leonīds Tihonovs
 Individuālie sporta veidiORIENTĒŠANĀS 8 - 24Nikolajs Grigorjevs
 Individuālie sporta veidiSPORTA DEJAS „SAULCERĪTE”5 - 20Olga Mihailova
 Individuālie sporta veidiPeldēšana9 - 18Daniels Narajevs
 Individuālie sporta veidi"Vispārējā fiziskā sagatavotība" (VFS)8 - 18Aivars Uzols
 Individuālie sporta veidi"Katingi"12 - 25D.Rodionovs
 Tehniskie sporta veidi"MOPĒDI"9 - 20Antons Macuks
 Tehniskie sporta veidi„KARTINGII” 8 - 18Vladimirs Iliyashevich
 DatorapmācībaPROGRAMMĒŠANA10 - 21Aleksandrs Bogdanovs
 Radošās industrijasFotopulciņš10 - 21Tatjana Šutova
 Galda spēlesŠAHA PULCIŅŠ6 - 16Jurijs Jemeļjanovs
 Konstruēšana un tehniskā modelēšana „TEHNISKĀ MODELĒŠANA”5 - 15Anfisa Labute
 Konstruēšana un tehniskā modelēšana „ROBOELEKTRONIKA”9 - 15Jevgeņijs Konovalovs
 Konstruēšana un tehniskā modelēšana „STENDU MODELISMS”6 - 15Jevgeņijs Konovalovs
 Konstruēšana un tehniskā modelēšana Trases automodelisms10 - 21Maksims Kardels

MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas