BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Interešu izglītība

  
 VirziensPulciņa nosaukumsAudzēkņu vecumsPedagoga
Vārds Uzvārds
 Dejas MākslaDeju Studija „Fantāzija”5 - 18Inese Timšāne, Jeļizaveta Munda, Kristīna Ramanauskaite-Kidule
 Dejas MākslaDEJU GRUPA „PARADĪZE”5 - 18Žanna Trojāne
 Dejas Māksla“DZIRKSTELĪTE”7 - 20Olga Karašova
 Dejas MākslaSHOW DEJU STUDIJA „VIZĀŽA”5 - 18Jeļena Grizāne
 Dejas MākslaDeju grupa „Mūsdienu ritmi”5 - 20Tamāra Šušunova
 Dejas MākslaESTĒTISKĀ SKOLA „ZELTA ATSLĒDZIŅA”4 - 6Jeļena Mirošņikova, Jeļena Grizāne, Ludmila Baļe
 Dejas MākslaRitmika3 - 4Tamara Shushunova, Jeļena Grizāne
 Dejas MākslaRitmika3 - 5O.Mihailova
 Dejas MākslaDefilē7 - 15L.Tihonovs
 Tradicionālie rokdarbi "Burvju kamoliņš" 8 - 21Ņina Ņeginska
 Teātra mākslaSTUDIJA "VĀRDS"6 - 19Ludmila Smikova
 Teātra mākslaSkolu teātra laboratorija15 - 25Viktors Jansons
 Teātra mākslaTeātra māksla "MIRROR"6 - 12L.Gladiševa
 Avio un raķešu - kosmiskais modelisms"RAĶEŠU MODELISMS"11 - 25Arkādijs Žarinovs
 Avio un raķešu - kosmiskais modelisms"AVIOMODELISMS"11 - 25Arkādijs Žarinovs
 Datorapmācība“Datorlietošanas un programmēšanas pamati”9 - 12Aleksandrs Bogdanovs
 Datorapmācība“3D programmēšana un 3D modelēšana”11 - 15Aleksandrs Bogdanovs
 Datorapmācība“Programmēšana-I” un “Programmēšana-II” 11 - 16Aleksandrs Bogdanovs
 Datorapmācība“Datorgrafika un 3D modelēšana” (3.m.g)11 - 15Aleksandrs Bogdanovs
 Galda spēlesŠAHA PULCIŅŠ6 - 16Jurijs Jemeļjanovs
 Konstruēšana un tehniskā modelēšana „TEHNISKĀ MODELĒŠANA”5 - 15Anfisa Labute
 Konstruēšana un tehniskā modelēšana „STENDU MODELISMS”6 - 15Jevgeņijs Konovalovs
 Radošās industrijasDizaina pamati5 - 25Žanete Jezerska
 Radošās industrijasFotopulciņš "Fokuss"10 - 21Jūlija Naumova
 Radošās industrijasVideoskola 12 - 21J.Naumova
 Radošās industrijas“Jauno Copmaņu klubs”10 - 13Edgars Davidčuks
 Individuālie sporta veidi"MOPĒDI"9 - 20Antons Macuks
 Individuālie sporta veidi"TRIATLONS"7 - 25Anatolijs Levša
 Individuālie sporta veidiTriatlons10 - 16Aivars Uzols
 Individuālie sporta veidiOrientēšanās sports13 - 23Ļubova Pavļukova
 Individuālie sporta veidiSporta deju klubs „VITA”6 - 16Leonīds Tihonovs
 Individuālie sporta veidi„KARTINGI” 8 - 18Vladimir Iliyashevich
 Individuālie sporta veidiORIENTĒŠANĀS 8 - 24Nikolajs Grigorjevs
 Individuālie sporta veidiSPORTA DEJAS „SAULCERĪTE”5 - 20Olga Mihailova
 Individuālie sporta veidiPeldēšana9 - 18Daniels Narajevs
 Individuālie sporta veidi"Vispārējā fiziskā sagatavotība" (VFS)8 - 18Aivars Uzols
 Individuālie sporta veidi"Kartingi"12 - 25Dmitrijs Rodionovs
 Individuālie sporta veidiSpīdveja skola10 - 22Nikolajs Kokins
 Individuālie sporta veidiGalda teniss7 - 25Olga Jermolajeva
 Individuālie sporta veidiVingrošana mazuļiem.3 - 5K.Romanauskaite-Kidule
 Vide"LIETU OTRĀ DZĪVE"7 - 25Larisa Jokste
 VideJAUNIE KARTOGRĀFI8 - 12Anastasija Smoļakova
 Vide“Pētnieku laboratorija”10 - 18E.Olehnoviča, J. Kārkliņš
 Roboelektronika„ROBOELEKTRONIKA”9 - 15Jevgeņijs Konovalovs
 Trases automodelismaTrases automodelisms10 - 21Maksims Kardels
 Akordeona spēleMūzikas studija "Kredo", Akordeona pulciņš9 - 22Svetlana Rjabceva
 Akordeona spēleAkordeona klase8 - 20Natālija Soboļeva
 Akordeona spēleAkordeons8 - 18Jeļena Visokinska
 KlavierspēleKlavieru pulciņš6 - 20Svetlana Aleksejeva
 KlavierspēleMŪZIKAS STUDIJA ,,KREDO’’, klavieru pulciņš7 - 16Valentīna Ceļa
 KlavierspēleKlavierspēle5 - 18Nataļja Bogdanova
 GitārspēleĢitārspēle10 - 22JEVGENIJS SOLOVJOVS
 VokalistiVokālais ansamblis „MILONGA”3 - 16Jeļena Mirošņikova
 VokalistiRe-Mi5 - 16Ļubova Koniševa, Natāļja Bogdanova
 Akordeonistu ansamblis "Akords"AKORDEONISTU ANSAMBLIS „AKORDS”9 - 25Svetlana Rjabceva
 Netradicionālie rokdarbiDIEDZIŅŠ7 - 15Viktorija Iļjaševiča
 Netradicionālie rokdarbiNETRADICIONĀLIE ROKDARBI “ZIEDU VEIDOŠANA”7 - 16Lukija Solovjova
 Kombinēti rokdarbi"Radošuma maģija"7 - 16Larisa Bēniņa
 Kombinēti rokdarbiKombinētie rokdarbi "Meistaru pasaule"7 - 15Natālija Stankeviča
 Kombinēti rokdarbiModes dizains8 - 21Nataļja Stankeviča
 Kombinēti rokdarbi"Radīšanas pasaule"7 - 16Ņina Ņeģinska
 Mīksto rotaļlietu izgatavošana "Mīkstās rotaļlietas"8 - 20Nataļja Ruhmane
 Mīksto rotaļlietu izgatavošana"Leļļu pasaule"7 - 18Viktorija Iļjaševiča
 Rotu izgatavošana "Rotu dizains un izgatavošana"9 - 20Nataļja Ruhmane
 Citas “VEIDOŠANA”5 - 13Marina Bojarova
 Citas Floristikas pulciņš8 - 21Olga Sverčkauska
 Citas „BATIKA”8 - 16Ludmila Baļe
 Citas Pērļošana10 - 16Natālija Skarbinīka
 Citas „MEZGLOŠANA”8 - 15Anna Skrobova
 Citas "Kolekciju veidošana"10 - 21Anna Skrobova
 Zīmēšana. GleznošanaVIZUĀLĀS MĀKSLA „MĀKSLAS VALODA”4 - 16Ludmila Baļe
 Zīmēšana. Gleznošana"PALETE"5 - 18Edgars Davidčuks
 Zīmēšana. GleznošanaTēlotājmāksla4 - 20Žanete Jezerska
 Zīmēšana. GleznošanaRADOŠUMS7 - 25Ludmila Baļe

MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils Sociālo brīvprātīgo biedrība ODIN/VITA 1188 Lokomotive
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība