BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Interešu izglītība

Sports

    
    
 
Pulciņa nosaukums

"ORIENTĒŠANĀS"

 
 
Pulciņa skolotāja

Ļubova Pavļukova

 
 
Audzēkņu vecums

12 - 18

 
 
Pulciņa dibināšanas gads

1996. gads

 
 
Pulciņa sasniegumi

Mācību gada laikā audzēkņi piedalījās 67 dažāda līmeņa sacensībās, izcīnot godalgotas vietas savās vecuma grupās. Audzēkņi sekmīgi startē vasaras un ziemas sacensībās orientēšanās sportā, slēpošanas sacensībās un velo sacensībās.

2018./2019. mācību gada audzēkņi izcīnīja 4 godalgotas vietas starptautiskās sacensībās un 7 reizes iekļuva pirmajā desmitniekā savā vecumā grupā, 25 godalgotas vietas valsts līmeņa sacensībās un 14 reizes iekļuva pirmajā desmitniekā, 7 godalgotas vietas reģiona sacensībās, 103 godalgotas vietas pilsētas sacensībās.


 
 
Nodarbību saraksts


 
 
Apraksts

Programma ir vērsta uz bērnu un jauniešu vispusīgu attīstību, dodot iespēju pilnveidot savu fizisko sagatavotību. Trenēšanas programma ļauj īstenot regulāru nepārtrauktu darbu ar 12 - 18 gadus veciem bērniem ar iknedēļas treniņu apjomu 8 stundas. Programma tiek virzīta uz tālāku teorētisko zināšanu apguvi un fizisko iemaņu pilnveidošanu. Sevišķa uzmanība tiks pievērsta tehniskai sagatavotībai: darbs ar karti, azimuta noteikšana, kartes lasīšana skriešanas laikā, reljefa noteikšana kartē. Ziemā trenēšanas nodarbības tiek virzītas tālākai slēpošanas tehnikas pilnveidošanai.

Gada garumā notiek orientēšanās teorētiskās un praktiskās nodarbības, sporta nodarbības mežā un slēpošanas nodarbības. Nodarbībās arī liela uzmanība ir veltīta audzināšanas darbam ar audzēkņiem un dažādu vispārēju uzdevumu īstenošanai: veselības nostiprināšana, prasme pareizi, racionāli kustēties, kustību spēju attīstīšana, izpratne par sporta un fiziskās kultūras svarīgo nozīmi cilvēka dzīvē.


 

MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas