BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

I STARPTAUTISKĀ MARKA ROTKO MŪSDIENU MŪZIKAS JAUNO IZPILDĪTĀJU KONKURSA REZULTĀTI [2021-04-07 21:19:46]

Šī gada 26.-27. Martā Daugavpilī notika konkurss jaunajiem mūziķiem – 1. Starptautiskais Marka Rotko Mūsdienu mūzikas jauno izpildītāju konkurss, kurā piedalījās bērni un jaunieši līdz 19 gadu vecumam.

Marka Rotko Starptautisko mūsdienu mūzikas jauno izpildītāju konkursa mērķis ir sekmēt muzicēšanas prasmju attīstību jaunajiem mūziķiem un godināt pasaulslavenā Daugavpilī dzimušā mākslinieka, abstraktā ekspresionisma un krāsu laukumu glezniecības pamatlicēja Marka Rotko (1903-1970) vārdu.

Konkursā piedalījās vairāk nekā 360 konkursantu no Vācijas, Kanādas, Izraēlas, Somijas, Portugāles, Polijas, Indijas un vairākām citām valstīm četrās kategorijās:

• stīgu instrumenti,

• pūšamie un sitaminstrumenti,

• klavierspēle

• akordeonspēle.

Konkursantu sniegumu vērtēja desmit žūrijas locekļi no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Igaunijas, Krievijas, Vācijas un Kanādas. Labākie konkursa dalībnieki saņēma diplomus un piemiņas balvas.

Konkursā, akordeonspēles kategorijā veiksmīgi piedalījās Svetlanas Rjabcevas akordeonistu klases audzēkņi: Antons Pizāns un Arturs Steļmačenoks.

• Antons Pizāns kļuva par II pakāpes laureātu vecuma kategorijā 15 – 16 gadi.

• Artūrs Steļmačenoks kļuva par III pakāpes laureātu vecuma kategorijā 17 – 18 gadi.

Dalība jebkuros konkursos un vēl jo vairāk starptautiskā līmenī, pirmkārt, ir sevis pārvarēšana, cīņa ar saviļņojumu, spēja noskaņoties uz rezultātu. Kā redzam, puiši veiksmīgi tiek galā ar uzdoto uzdevumu un starptautiskajā līmenī veiksmīgi pārstāv Latviju, savu pilsētu Daugavpili un Daugavpils pilsētas BJC "Jaunība".

Novēlām mūsu talantīgajiem bērniem un viņu skolotājai Svetlanai Rjabcevai izturību, pacietību un jaunu augstumu sasniegšanu.

Buklets Marka Rotko


MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils Sociālo brīvprātīgo biedrība ODIN/VITA 1188
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība