BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Burvju decembris bērnu klubā „Žēlsirdība” [2020-01-12 19:21:21]

Ziemassvētkus rada gatavošanās prieks un brīnumu gaidīšana. Mūsu klubā “Žēlsirdība” decembra mēnesis pagāja ar dažādiem pārsteigumiem, konkursiem un radošām darbnīcām.

6.decembrī Līvānos notika tradicionālie Latgales novada sporta svētki bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām. Pasākumā piedalījās 10 kluba audzēkņi. Svētki bērniem ļoti patika, jo viņus gaidīja pārsteigums - Jaungada dāvanas. Sporta svētku laureāti tika apbalvoti ar diplomiem. Arī visi dalībnieki saņēma pateicības rakstus un dāvanas.

Gaidot Ziemassvētkus 9.decembrī kluba “Žēlsirdība” audzēkņiem tika novadīta izzinošā stunda „Ziemas tradīcijas un gatavošanās svētkiem”. Bērni iepazinās ar Jaungada svētku vēsturi, tradīcijām un paražām ne tikai mūsu valstī, bet arī citās pasaules valstīs.

12.decembrī mūsu klubā ciemojās Jaunbūves bibliotēkas bibliotekāre Baiba Bruņiniece, viņa novadīja pasākumu: literārajiem lasījumiem “Noticēt brīnumam”. Pasākumā tika lasīti un pārrunāti Ziemassvētku stāsti par labestību, mīlestību un līdzjūtību.

13.decembrī kopā ar saviem vecākiem bērni apmeklēja BJC “Jaunība” radošo kolektīvu muzikālu izrādi “Tantes Tartillas pasaciņas”. Šī izrāde ļoti iespaidīja bērnus, tas bija ļoti emocionāli un interesanti. 15.decembrī skolotājas L.Baļe un A.Mamajeva novadīja radošo darbnīcu „Ziemassvētku dāvanas” bērnu kluba „Žēlsirdība” audzēkņiem, kur bērni varēja izgatavot apsveikuma kartiņas un suvenīrus. 17.decembrī mūsu klubā notika pieredzes apmaiņas pasākums “Ziemassvētku fantāzija”, kurā piedalījās bērnu kluba “Križi” audzēkņi un vadītāja Oksana Talmane-Jansone. Veidojot svētku sajūtu radošās darbnīcas ietvaros dalībnieki, neatkarīgi no vecuma un sagatavotības pakāpes, varēja izgatavot skaistus rotājumus - ziemassvētku zvaigznītes no papīra.

18.decembrī viena no labākajiem mūsu audzēkņiem Jelena Ambrosova apmeklēja Daugavpils pilsētas Domes eglīti, kur viņa saņēma daudz pozitīvu emociju. Skolotājās L.Baļe un A.Mamajeva 21.decembrī novadīja radošo darbnīcu „Ziemassvētku dāvanas”. Bērni izgatavoja Jaungada atklātnes, sniegpārsliņas, papīra Ziemassvētku eglītes, sagatavoja dāvanas ne tikai vecākiem, bet arī saviem draugiem.

Īpaši skaistus un sirsnīgus svētkus bērniem ar speciālām vajadzībām sagatavoja SIA „ADRA” 21.decembrī. Bērni klausījās nelielu koncertu, piedalījās viktorīnā un saņēma brīnišķīgas dāvanas. Liels paldies visiem, kas noorganizēja šo jauko pasākumu.

Un kā vienmēr, pēc tradīcijas 27. decembri BJC „Jaunības” kafejnīcā „Fiesta” pilsētas Skolēnu parlaments sagatavoja brīnišķīgu pasakas izrādi. Jaungada pasākuma gaitā Skolēnu parlamenta dalībnieki sarīkoja daudz dažādu spēļu un konkursu.

Mūsu pastāvīgais sponsors SIA “Maģistrs” sagatavoja visiem kluba audzēkņiem pārsteigumu un iepriecināja ar saldām dāvanām. Bērni, vecāki un skolotāji sirsnīgi pateicas SIA “Maģistrs” prezidentei Tatjanai Dvoreckai par pastāvīgu rūpi un atbalstu, sapratni un dāvāto prieku, kas notiek jau vairāk kā 25 gadus. Bērni labi novadīja laiku, priecājās, stāstīja Salatētim dzejoļus, saņēma dāvanas. Svētkus noslēdza diskotēka. Lai bērniem vienmēr būtu patīkami pārsteigumi un svētki!

A.Mamajeva ,bērnu klubs „Žēlsirdība”


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas