BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Bērnu klubs „Fortūna” sagaida ziemu [2020-01-02 09:07:00]

Klubā decembris sākās ar veselības nodarbībām. 6.decembrī pirms garajām ziemas brīvdienām ar pirmklasniekiem notika svarīga saruna par drošību ziemas laikā. Bērni noskatījās izzinošas filmas, uzzināja par uzvedību pie ūdenskrātuvēm un par to, ko darīt, ja esi ielūzis ledū, par drošu spēlēšanos pagalmā, par brīnumsvecīšu un salūtu aizdegšanas noteikumiem.

Vecākie bērni izzinošajā stundā “Veselība +” arī runāja par drošību un veselības saglabāšanu ziemas laikā.

Pulciņa „Šahs” nodarbībās vienmēr daudz kas interesants: partiju izspēles, pāru spēles un pie šaha tāfeles, intelektuālās spēles „Viens no četriem”, „Ticu – neticu” un tējas dzeršana. 6.decembrī Tomass vēlējās kļūt par Salatēvu – viņš ne tikai kopā ar vectētiņu atnesa visiem šahistiem cienastu tējai, bet arī iepriecināja mūs ar saviem jaungada dzejoļiem un dziesmiņām.

Radošajā darbnīcā “Drīz Ziemassvētki” pulciņa „Veidošana” audzēkņi kopā ar Marinu Bojarovu uz kompaktdiskiem veidoja simpātiskus salavecīšus. Vairāku nodarbību garumā pulciņa „Palete”audzēkņi kopā ar Edgaru Davidčuku visi kopā veidoja lielu eglīti BJC „Jaunība” loga svētku noformējumam.

13.decembrī mēs noskatījāmies BJC „Jaunība” radošo kolektīvu koncertu “Tantes Tartillas pasaciņas”. Tas bija koši, emocionāli, interesanti. PALDIES VISIEM jaunajiem māksliniekiem – radošo kolektīvu dalībniekiem un pieaugušajiem, kuri izdomāja un novadīja šo izrādi.

14.decembrī klubā notika radošs pasākums „Atrodi savu radošo potenciālu” ar J.Muštavinsku. Mūsu audzēkņu un viņu vecāku radošais potenciāls ir ļoti plašs. Bijām sagatavojuši dažādus materiālus – sūnas, čiekurus, kastaņus, ogas, dažādus floristikas un dekora elementus. Jevgēnija Muštavinska izstāstīja un parādīja, kas mums būs jādara un darbs varēja sākties! Zlata kopā ar tēti izveidoja meža skaistuli ar čiekuriem un kastaņiem, Jeļizavetas eglīte tika bagātīgi izrotāta ar konfektēm, Adriāna un Loreta izveidoja kastaņu-konfekšu skaistumu, bet Gajanē izdaiļoja savu eglīti ar dabas veltēm – čiekuriem, kastaņiem un pīlādžogām. Sapostas un krāšņas eglītes devās uz mūsu audzēkņu mājām, lai priecētu tuviniekus šajos ziemas svētkos. Paldies Jevgēnijai par lielisko ideju!

20.decembrī pulciņa „Šahs” vadītājs J.Jemeļjanovs novadīja spēli „Kas? Kur? Kad?”. Viņš bija piemeklējis tādus ar ziemas tematiku saistītus jautājumus, uz kuriem nebija nemaz tik vienkārši atbildēt. Uzvarēja draudzība!

Decembris noslēdzās ar trokšņainiem un interesantiem svētkiem „Ziemassvētku kaleidoskops”, kuros sapulcējās gan bērni, gan vecāki, gan pedagogi, gan viesi. Jauniešu Sarkanā krusta dalībnieki – Diāna, Žanis, Olga, Karīna, Katja, Arturs – Olgas Sprances vadībā bija sagatavojuši labsirdīgu jaungada pasaku, bērni ar sajūsmu skaitīja dzejoļus, pulciņa „Palete” vadītājs Edgars un brīvprātīgā Gajane novadīja daudzus jautrus konkursus un spēles. Kluba vadītāja ar īpašu gandarījumu apbalvoja Diānu Parfjonovu un Samantu, kuras palīdzēja mūsu kluba komandai iegūt 1.vietu pilsētas konkursā Novadpētniecības muzejā. Arī mūsu labākie šahisti Jegors un Matvejs, kā arī visdarbīgākie pulciņu audzēkņi saņēma apbalvojumus. Mūsu nu jau pieaugušo jauniešu Jūlijas Semjonovas – Jegorovas un Aleksandra Ustinova izpildītās dziesmas radīja neparasti sirsnīgu un siltu gaisotni. Un, protams, bija daudz dāvanu – gan no Sarkanā krusta, gan no pieaugušajiem jauniešiem, kā arī no kluba vadītājas – dāvanas saņēma katrs svētku dalībnieks bez jebkāda vecuma ierobežojuma! Mūsu svētki noslēdzās ar tradicionālo tējas dzeršanu, kurai saldumus sarūpēja BJC „Jaunība” un audzēkņu vecāki.

Paldies visiem, kas šajā svinīgajā dienā bija kopā ar mums, mūsu mīļotajā klubā „Fortūna”!

„Ziemas prieki” klubā „Fortūna” turpināsies pēc jaunā gada iestāšanās – mūs sagaida daudzas radošas un interesantas darbnīcas, tikšanās un dažnedažādi citi darbiņi.

V.Rudņeva, E.Davidčuks – klubs „Fortūna”


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas