BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Bērnu klubs „Fortūna” turpina dalību projektā kategorijā „Eiropas brīvprātīgo darbs” – „Service learning 8” Nr.2018-1-LV02-KA125-002071. [2019-09-10 21:52:19]

No 2019.gada maija līdz 2020.gada aprīlim klubā darbojas jauna brīvprātīgā – Gayane Martirosyan. Jau no pirmajā dienām brīvprātīgā Ani Sardaryan palīdzēja Gajane iepazīties ar mūsu kluba īpatnībām un iekļauties darbā. Gajane palīdzēja sagatavot pasākumus, piedalījās pulciņu nodarbībās. Pateicoties mūsu brīvprātīgajām, klubs darbojās visu jūniju. Jaunietes rotaļājās ar bērniem, organizēja digitālā centra apmeklējumu, vadīja nodarbības bērnu dienas nometnē BJC „Jaunība”. Kopš septembra Gajane aktīvi piedalās kluba darbā. Viņa plāno organizēt radošās darbnīcas, jautras sporta spēles, kā arī piedalīties visos kluba pasākumos.

Lūk, ko Gajane pati par sevi saka:

Sveiciens visiem lasītājiem!

Es esmu Gajane Martirosjan (Gayane Martyrosyan). Man ir 24 gadi. Es pabeidzu Krievijas valsts tūrisma un apkalpošanas universitāti Erevānā. V.J. Brjusova Erevānas valsts valodu un sociālo zinātņu universitātes Karjeras centrā (Career Centre of Yerevan Brusov State University of Languages and Social Sciences) man piedāvāja braukt Eiropas brīvprātīgajā darbā (European Voluntary Service, EVS) programmas “Erasmus +” ietvaros. Es ar prieku piekritu būt par EBD brīvprātīgo, jo man patīk apceļot gan dzimto Armēniju, gan citas valstis; patīk sarunāties ar cilvēkiem no dažādām valstīm un rast jaunus draugus; patīk radīt un organizēt kaut ko aizraujošu un, protams, es labprāt apgūstu jaunas lietas.

Brjusova Universitātes absolventu asociācija bija izvēlējusies mani kā vienu no labākajiem kandidātiem darbam ar dažāda vecuma bērniem un bērnu klubs “Fortūna” mani ataicināja uz Daugavpilī. Baltijas valstis mani vienmēr bija interesējušas. Man tā ir lieliska iespēja iepazīt Latvijas kultūru un dzīvi, kā arī Daugavpili, kuru es jau esmu iemīlējusi.

Armēnijā es apmeklēju dažādus interešu pulciņus: bērnībā tā bija floristika, furšeta galda klāšana un dejošana. Pēdējos gados es nodarbojos ar peldēšanu un tādām cīņas mākslām kā ušu un aikido. Tostarp es esmu pabeigusi gida kursus un viesnīcas vadīšanas kursus menedžeriem. Turklāt, man ļoti patīt gatavot ēst un es sapņoju atvērt savu mazu kafejnīcu, kur es varētu pasniegt nacionālos ēdienus.

Es esmu pārliecināta, ka darbs ar bērniem un pulciņu vadītājiem klubā man iepatiksies. Es labprāt dalīšos ar bērniem ar savām prasmēm, padomiem un dažādām spēlēm. Es ļoti ceru, ka varēšu apvienot ceļošanu ar brīvprātīgo darbu klubā, jo “Erasmus +” sniedz EBD brīvprātīgajiem tādu unikālu iespēju.

Projekts “Service learning 8” (līg. nr. 2018-1-LV02-KA125-002071) tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. BJC “JAUNĪBA” īsteno projektu sadarbībā ar koordinējošo organizāciju “Sociālo brīvprātīgo biedrība “ODIN/VITA””. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autoru uzskatus, Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkādu iespējamo pielietojumu.

Valentīna Rudņeva , Edgars Davidčuks – klubs “Fortūna”


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas