BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

„Ziemassvētku kaleidoskops” - klubā „Fortūna” [2019-01-02 21:01:33]

29.decembrī mūsu klubs bija cilvēku pilns un visapkārt valdīja dzīvīga atmosfēra. Bijām sapulcējušies, lai aizvadītu veco gadu, satiktos ar mūsu labajiem draugiem no jauniešu Sarkanā Krusta, apkopot svarīgus darbus, dzirdēt mūsu jaunos talantus, saņemt dāvanas!

Klubā bija ne tikai „Fortūnas” audzēkņi, bet arī ciemiņi no dažādām skolām – Pilsētas turnīra šaha uzdevumu risināšanā dalībnieki, kā arī daudzi vecāki.

Pasaku personāži atgādināja visiem, ka dzīvē uzvar labestība un skaistums. Mīklu minēšana, dzejoļi un dziesmas atklāja mūsu audzēkņu talantus. Jautrajās stafetēs vienlīdzīgā, skaļā un brīžiem pat trakulīgā cīņā sacentās gan bērni, gan pieaugušie. Protams, bija arī tradicionālais zīmēšanas uzdevums no bērnu mīļotā pedagoga Edgara. Neiztika arī bez daudzām dāvanām.

Ka pirmie dāvanas saņēma Pilsētas turnīra šaha uzdevumu risināšanā uzvarētāji. Rezultāti: 1.vieta – Matvejs Šatrevičs ("Fortūna"); 2.vieta – Timofejs Macuks ("Daugava Chess"); 3.vieta – Raimonds Jakubševičus ("Daugava Chess") 4.vieta – Vladislavs Dorožko("Fortūna"). Uzvarētāji saņēma balvas no SIA „MAGISTR” un no BJC „Jaunība”.

Pateicoties pilsētas Sarkanā Krusta atbalstam, kluba vadītāja pasniedza dāvanas visiem mūsu svētku dalībniekiem – deklamētājiem, dziedātājiem, dejotājiem, vecmāmiņām, vectētiņiem, tētiem, mammām, pedagogiem, māksliniekiem un skatītājiem!

Svētki noslēdzās ar tradicionālo tējas dzeršanu, saldumiem no BJC „Jaunība”, kā arī garšīgu cienastu no kluba „Par to” bijušajiem audzēkņiem rīdziniekiem Jekaterinas un Andreja Skiteckiem.

Liels paldies jauniešiem no Sarkanā Krusta, kuri Olgas Spraņķes vadībā mūs iepriecināja ar sirsnīgu izrādi! Lūk, viņi, brīnišķīgie aktieri: Diāna Breidaka, Evita Maliņa, Žanis Ovčinko, Tamāra Jefremova, Ksenija Kristiana Žarkeviča, Ekaterina Kravcova.

Liels paldies Sarkanajam Krustam par dāvanām! Liels paldies SIA „MAGISTR” par atbalstu bērnu un pieaugušo aizrautībai ar šaha spēli!

Liels paldies visiem vecākiem, kas mūs atbalsta ar saviem smaidiem, labajiem vārdiem un aktīvo līdzdalību!

Un vislielākais paldies visiem visiem maniem „fortūnēniem”! Jūs esat vislabākie! Ļoti žēl, ka šodien nebija klāt visi bērni, kurus ļoti gribējās redzēt mūsu svētkos. Bet labā ziņa ir tā, ka pēc jaungada svētkiem mums būs vēl daudz interesantu darbiņu un tāpēc mēs vēl noteikti tiksimies!

Laimīgu jauno gadu VISIEM, VISIEM, VISIEM!

V.Rudņeva, E.Davidčuks


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas