BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Rudens bērnu klubā “Ruģeļi” [2018-11-08 22:11:35]

Septembris mūsu klubā iesākās ar viktorīnu par ceļu satiksmes noteikumiem “Luksofora skola”. Atcerējāmies, kā pareizi jāšķērso iela, kāpēc spēlēties uz ceļa braucamās daļas bīstami, vai drīkst skriet pāri ielai braucošas mašīnas priekšā, kāpēc ceļš ir bīstams sliktos laikapstākļos un, protams, kas atļauts un aizliegts riteņbraucejiem.

Rudens sākumā pie mums norisinājās Latvijas simtsgadei veltīts fantāzijprojekts “Mana valsts”. Darbojoties radošajās grupās, bērni prezentēja savu redzējumu par valsts iekārtu.

Mūsu kluba bērni piedalījās BJC “Jaunība”projektā “Veselības diena”. Mēs aktīvi piedalījāmies šķēršļu joslā un mūsu futbola komanda ieguva 1.vietu!

Oktobrī mūsu klubā notika tradicionālā spēle “Mana veslība – mana dzīve”. Šogad mēs spriedām, kāpēc cilvēki lieto alkoholu un narkotikas un uzzīmējām “Prieka un bēdu” koku. Daudz tika runāts par to, vai var kādam stāstīt par savām jūtām.

Mūsu audzēkņi 6. oktobrī piedalījās 53. skrējienā “Daugavpils – Mežciems”.

24. oktobrī bērni ciemojās klubā “Fortūna” - piedalījāmies radošajā darbnīcā “No celtniecības materiāliem pašrocīgi veidota vāze”, kur guvām veselu kaudzi pozitīvu emociju.

Notika arī tradicionālais skrējiens pa pilsētu ar fotografēšanu, kas noslēdzas ar audzēkņu foto izstādi “Mana pilsēta rudenī”.

Bērnu kvestā “Kapteiņa noslēpums” kluba audzēkņi piedalījās dažādos konkursosun beigās mēs tomēr uzzinājām kapteiņa noslēpumu – tā ir draudzība!

Vēl oktobrī, kopā ar gaismas bibliotēku, norisinājās pasākums “Otfrīda Preislera pasaku varoņi”. Īpaši sim pasākumam, pulciņa “Diedziņš” audzēknes uzšuva lelles, kuras “uzstājās” pasakainā uzvedumā. Bērnu kluba „Ruģeļi” pulciņa skolotāja A. Skurjate.


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas