BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Aizraujošs neklātienes „Ceļojums uz Armēniju ” [2017-09-18 17:36:08]

Jums patīk ceļot? Bērnu klubam „Fortūna” arī! Tāpēc sestdien, 16.septembrī bērni, pedagogi un vecāki kopā ar brīvprātīgo Viktoria Baghumyan (kura strādā klubā pēc programmas “ERASMUS+” (EVS- European voluntary system) ) un viņas mentoru Eleonoru devās neklātienes ceļojumā uz Armēniju.

Viktoria sagatavoja interesantu video materiālu par savas dzimtenes brīnišķīgo skaistumu, kultūru, tradīcijām un virtuvi.

Vika ne tikai pastāstīja par to, ka Armēņu galvenā maize ir lavašs, bet arī pagatavoja garšīgu ēdienu no lavašas.

Šajā ceļojumā bija daudz ka aizraujoša un izzinoša.

To, kas viņiem vislabāk iepatīkās un iegaumējās, bērni attēloja zīmējujmā „Mana Armēnija”. Labākos darbus noteica pulciņa «PALETE» vadītājs E.Davidčuks un Viktoria.

Konkursa jautājumi tika uzdoti arī pašai Vikai. Bērni uzdeva jautājumus par to, kā viņai patīk mūsu pilsēta, kāda upe tek caur Daugavpili, kādas ievērojamas vietas ir pilsētā, kas ir attēlots mūsu pilsētas ģerbonī. Viktoria izcili atbildēja uz visiem jautājumiem, tāpēc, aplausu un kliedzienu «Tu esi super!» pavadījumā, tika pieiņemta daugavpiliešu rindās un apbalvota ar medaļu „Daugavpils”, kuru viņai pasniedza kluba vadītāja V.Rudņeva.

Pasākums noslēdzās ar tējas dzeršanu un cienastu (saldumi saņemti pēc Sociālo brīvprātīgo biedrības “ODIN/VITA” projekta “Sociālās palīdzības sniegšana” aktivitātes , finansē A/S “Latvijas valsts meži” Sociālās palīdzības programmas ietvaros,

ko administrē Fonds “Ziedot.lv”.) un ar spēlēm, kuras novadīja A. Ļisovs.

E. Garkule-Gureviča, mentore (Sociālo brīvprātīgo biedrība ODIN/VITA)


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas