BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Lieldienas gaidot! [2022-04-03 21:11:08]

Pavasaris jau priecē mūs ar siltiem saules stariem un izkusušo sniegu, pamazām sāk ziedēt sniegpulkstenītes, atlidot gājputni. Pēc ilgās ziemas ir prieks no jauna izbaudīt siltos laikapstākļus, ar šo domu 1.aprīlī padalījās Daugavpils pilsētas skolotāji floristikas semināra laikā. Diena daudziem paliks atmiņā, sakarā ar to, ka pēc divu gadu pārtraukuma, viena virziena kolēģes satikās klātienē. Un tas nav joks!

Semināra laikā skolu skolotāji un interešu izglītību pulciņu skolotāji apmainījās ar iegūto pieredzi, kuru ieguva mācot jauniešus attālināti. Apsprieda aktuālas tēmas jauniešu apmācības uzlabošanā un vispārējām domām, tendencēm floristikā . Pasākumā piedalījās 5 skolotājas no Daugavpils skolām. Katrai skolotājai tika dota iespēja pielietot savas zināšanas praktiski un izgatavot vainagu no klūgām.

Semināra laikā tika apspriests tuvojošais floristikas konkurss, kurš notiks 8.aprīlī. Tika konkretizētas pasākuma detaļas un dotas atbildes uz interesējušajiem jautājumiem.

Paldies katram dalībniekam par ieguldīto laiku un spēku!

Bija prieks redzēt katru no Jums dzīvē, nevis aiz datora ekrāna.


MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils 1188 Lokomotive
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība