BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

AICINĀM PIETEIKTIES VEBINĀRIEM "Pašpārvalžu pavasara salidojums" un "(sa)RUNĀT(ies)" [2022-03-16 09:29:34]

Pirms kāda laika aicinājām pašpārvalžu dalībniekus atzīmēt, kādas aktivitātes būtu noderīgas, kā arī ņēmām vērā citviet minētās vajadzības - atbilstoši tām martā organizējam divus vebinārus. Abiem vebināriem var pieteikties, aizpildot pavisam īsu anketu šeit: ej.uz/pasparvaldes-pasakumi.

24. martā 15.00-17.30 aicinām uz "Pašpārvalžu pavasara salidojumu" - tā būs iespēja satikt citus pašpārvalžu dalībniekus no visas Latvijas, dalīties idejās par pasākumu organizēšanu, mācīties no savām un citu kļūdām, plānot vēl atlikušos pāris mēnešus šajā gadā un ieskatīties arī nākotnē. Vebināru vadīs Sigita Skujiņa, pieredzējusi aktivitāšu veidotāja un neformālās izglītības mācību vadītāja.

30.martā 15.00-17.30 aicinām uz vebināru-praktisku darbnīcu "(sa)RUNĀT(ies)", kurā runāsim, praktiski darbosimies un mācīsimies vairāk par aktivitāšu popularizēšanu, komunikāciju, citu skolēnu / audzēkņu iesaisti. Kā veiksmīgāk popularizēt savas aktivitātes? Vebināru vadīs Arta Citko, dizainere, koučs un jauniešu mentore.

Vebinārus organizē Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar mums, biedrību "Pašpārvalžu atbalstam", Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023.gadam ietvaros.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina uz mācībām profesionālo izglītības iestāžu pašpārvaldēm

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina profesionālo izglītības iestāžu skolēnu pašpārvalžu dalībniekus pieteikties klātienes mācību ciklam par pilsonisko līdzdalību. Pirmais mācību posms notiks 2022. gada 30., 31. martā un 1. aprīlī Siguldā. Nākamās trīs dienu mācības plānotas 2022. gada maijā un septembrī.

Pasākuma ”Skolēnu pašpārvalžu mācības: pilsoniskā līdzdalība, neformālā izglītība, projektu metode” mērķi ir:

veidot izpratni par neformālo izglītību un tās jēgpilnu lietošanu skolēnu pašpārvalžu/domes ikdienas darbā savās skolās un/vai pašvaldībās;

veicināt mācību dalībnieku izpratni par pilsoniskās līdzdalības un demokrātijas nozīmi savās skolās un sabiedrībā;

iepazīstināt dalībniekus ar programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu veidiem, veicināt izpratni par projektu uzbūvi, mācīšanās procesu;

informēt konsultantus, skolēnus un atbalstīt skolēnu pašpārvaldes projektu mērķu un ideju izstrādē, kas vērsti uz pilsoniskās līdzdalības un neformālās izglītības veicināšanu dalībnieku pārstāvētajās skolās.

Vairāk par mācībām lasi: JSPA aicina uz mācībām pašpārvaldēm

Paldies par darbu, ko jūs ikdienā darāt!

Droši sazinieties ar mums, ja ir kādi jautājumi, neskaidrības un / vai idejas!

Mieru un veselību vēlot,

Biedrība "Pašpārvalžu atbalstam"

E-pasts: pasparvalzu.atbalstam@gmail.com

Facebook: www.facebook.com/pasparvalzu.atbalstam

IG: www.instagram.com/pasparvalzu.atbalstam/


AICINĀM PIETEIKTIES VEBINĀRIEM "Pašpārvalžu pavasara salidojums" un "(sa)RUNĀT(ies)"

MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils 1188 Lokomotive
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība