BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Visi kopā vairosim prieku! [2021-01-11 19:41:51]

Īpaši veiksmīgi mūsu bērni piedalījās Fonda “Nāc Līdzās!” bērnu/jauniešu/pieaugušo ar īpašām vajadzībām zīmēto Ziemassvētku apsveikuma kartiņu konkursā-izstādē, kuras mērķis bija popularizēt cilvēku ar īpašām vajadzībām spējas un talantus.

Skaistas un oriģinālas Ziemassvētku un Jaunā gada apsveikumu kartiņas konkursam-izstādei atsūtījuši 54 bērni no vairākām Latvijas speciālajām skolām. Labākie un interesantākie darbi tika ievietoti “Nāc līdzās!” fonda mājas lapā. Bet pašus mākslinieciskākos darbus saņēma Latvijas Valsts Prezidents, bijušie Valsts prezidenti un Izglītības ministre. Oriģinālapsveikums no kluba “Žēlsirdība” audzēkņa Renāra Viktora Carjova tika nogādāts vienam no minētajiem adresātiem. Mēs esam ļoti priecīgi par mūsu audzēkņa panākumiem šajā pasākumā un novēlam viņam veselību un veiksmi jaunajā gadā.

Bērnu kluba “Žēlsirdība” vadītāja A. Mamajeva


MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils Sociālo brīvprātīgo biedrība ODIN/VITA 1188
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība