BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

TEHNISKĀS MODELĒŠANAS PULCIŅA AUDZĒKŅU DARBS ETWINNING PROJEKTĀ “MANA ZIEMASSVĒTKU DĀVANA ĢIMENEI” [2020-12-21 13:57:36]

Šajā mācību gadā “Tehniskās modelēšanas” pulciņa audzēkņi kopā ar savu pedagogu Anfisu Labuti aktīvi iesaistījās jaunajā eTwinning projektā “Mana Ziemassvētku dāvana ģimenei” sadarbībā ar Preiļu novada bērnu un jauniešu centru.

Projekta mērķis ir veidot Ziemassvētku radošos darbus kopā ar audzēkņiem no dažādām izglītības iestādēm, lai radītu svētku noskaņu savās mājās. Projekta laikā bērni padziļināja savas zināšanas par Ziemassvētku tradīcijām un dāvanu dāvināšanas tradīcijām, iemācījās dekorēt māju un iesaiņot dāvanas, attīstīja radošumu, saziņas un sadarbības prasmes, kopīgi gatavojoties Ziemassvētkiem.

Projekta ietvaros notika vairākas Ziemassvētku tiešsaistes meistardarbnīcas, izmantojot Zoom platformu. Radošajās darbnīcās projekta partneri apmainījās ar idejām un dažādām tehnikām. Pulciņu audzēkņi taisīja sniegavīrus, Ziemassvētku rotājumus, eglītes un zābaciņus, gatavoja apsveikuma kartiņas. Projekta dalībnieku mājās valdīja radoša un pozitīva svētku gaisotne.

Lai Ziemassvētku gaidīšana būtu patiesi aizraujoša un interesanta, projekta partneri izveidoja arī savu projekta Adventes kalendāru ar īpašiem uzdevumiem katrai dienai!

https://calendar.myadvent.net/?id=7c29c535aa5aaa3b29925b9738ec9516

Projekta aktualitātes var apskatīties projekta Twinspace vidē:

https://twinspace.etwinning.net/139742/home

Novēlam visiem priecīgus, siltus un gaišus gaidāmos svētkus!

Informāciju sagatavoja:

izglītības metodiķe un eTwinning vēstniece

Natālija Karpenko


MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils Sociālo brīvprātīgo biedrība ODIN/VITA 1188
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība