BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Labestības stunda “Griba ir visvērtīgākā uzvara” bērnu kluba „Fortūna” audzēkņiem [2020-03-15 13:45:56]

Vienotās 2020.gada Labestības stundas tēma - “Griba ir visvērtīgākā uzvara”

Jau pēc ilggadīgas tradīcijas šo stundu vada bērnu kluba “Fortūna” vadītāja V.Rudņeva sadarbībā ar Daugavpils Centra ģimnāzijas 1.-3.klašu skolotājiem. Ciešā sadarbībā ar 1.b klases skolotāju Oksanu Jurāni – Astratovu, 3.a klases skolotāju Nataļju Glušakovu un 3.b skolotāju Jekaterinu Šnaideri mēs paveicām lielu darbu. Sagatavošanās laikā norisinās sarunas par labestību, draudzību, bērni skatās un apspriež video par dažādām cilvēciskām vērtībām.

Kas ir griba? Vai mūsdienās tā ir nepieciešama? Kas ir kārdinājumi un kā tiem turēties pretī? Kā sevī audzināt gribu? Uz visiem šiem jautājumiem bērni kopā ar skolotājiem aktīvi meklēja atbildes. Mēs apspriedām interesantu video par skolēnu galveno pienākumu – mācībām, noteicām divas cilvēka īpašību grupas- gribas un bezgribas, trenējāmies strādāt pāros krāsojot vienu taureni. Runājām par cilvēkiem, kuriem, pateicoties gribasspēkam ir panākumi sportā un dzīvē. To starpā – Miķelis Jānis Benužs, Roberts Aseriņš, Diāna Dadzīte, Аnastasija Grigorjeva.

Stunda visiem dalībniekiem izraisīja daudzas pozitīvas emocijas. Mūsu secinājumus labi ilustrē V.Šekspīra vārdi – “Mūsu personība ir dārzs, bet mūsu griba – tā dārznieks”.

V.Rudņeva , E.Davidčuks – klubs „Fortūna”


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas