BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

„Pasaule aiz mana lodziņa” klubā «Fortūna” [2020-01-27 16:59:57]

Jau no decembra kluba pedagogi gatavojās radošajai darbnīcai „Pasaule aiz mana lodziņa”:

G.Martirosjan ar N.Demidenko sagādāja materiālus, E.Davidčuks sagatavoja rāmīšus, J.Muštavinska izdomāja noformēšanas veidus, V.Rudņeva piemeklēja video...

25..janvārī bērni, vecāki un pedagogi sapulcējās, lai padomātu – kādā pasaulē mēs dzīvojam? Kā mēs varam mainīt apkārtējo pasauli? Kādu pasauli mēs redzam no sava lodziņa? Pēc Gajane demonstrētā interesantā video bērni kopā ar V.Rudņevu domāja un sprieda par šiem jautājumiem.

Tika paskaidrots, ka savā darbā bērni var attēlot pasauli, kuru viņi redz, jeb arī pašu izdomāto. Un darbs sāka kūsāt – tika prātotas idejas, skices, piemeklēti materiāli, tika zīmēts un līmēts! J.Muštavinska palīdzeja visiem, kam bija nepieciešama palīdzība. Tie, kas bija noskaņojušies atpūtai, lielajā telpā spēlēja novusu un mini-futbolu. Noslēgumā VISI bērni pēc mūsu kluba tradīcijas varēja izbaudīt gardu tējas pauzi.

Šī darbnīca vēl notiks atkārtoti, lai arī citi mūsu kluba bērni varētu piedalīties un parādīt savu radošo varēšanu. Labākie darbi tiks atlasīti izstādei, kura no 01.03. tiks izvietota Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Piekrastes bibliotēkā, bet maijā BJC „Jaunība”.

BJC "Jaunība" Bērnu kluba "Fortūna" un Sociālo brīvprātīgo biedrība “ODIN/VITA” īsteno projektu “Service learning 8” (līg. nr. 2018-1-LV02-KA125-002071) ar Eiropas Komisijas finansiālo atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autoru uzskatus, Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkādu iespējamo pielietojumu.

V.Rudņeva, E.Davidčuks – klubs „Fortūna”


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas