BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

„Fortūnā” draudzējas ar sportu un sargā veselību! [2020-01-27 16:54:53]

„Fortūnā” draudzējas ar sportu un sargā veselību!

Janvāris bērnu klubā „Fortūna” padevās interesants un sportisks!

10.janvārī bērni piedalījās Ziemassvētkiem veltītā radošajā nodarbībā. No V.Rudņevas uzzināja daudz ko interesantu – par svētku vēsturi, tradīcijām, rituāliem, noskatījāmies muzikālu video un pat joka pēc veica pāris zīlēšanas rituālus. Protams, tika runāts arī par veselību ziemas laikā. Noslēgumā saviem tuviniekiem izveidoja jaukus eņģelīšus.

Visi zina, ka sports un spēles palīdz uzturēt veselību. Tāpēc mēs daudz spēlējām un spēlējāmies:

15.janvārī Gajane kopā ar bērniem novadīja Jautro stundu “Spēlējam?...Spēlējam!”. Viņa nodemonstrēja vienkāršus aikido cīņas paņēmienus, bet kluba vadītāja paskaidroja, cik svarīgi ir nepieciešamības gadījumā mācēt sevi aizstāvēt. Visi bērni centās izpildīt katru Gajane norādījumu, bet visdarbīgākie bija mūsu mazie – Zlata, Jaroslava, Sofija un Martinass. Spēļu stunda izvērtās jautra un veselību veicinoša. 17.01.20. Klubā bija trokšņaini un jautri – Gajane un Valentīna Rudņeva novadīja Jautros konkursus. Bērni sacentās veiklībā, precizitātē, akurātumā. Uzvarēja, protams, Draudzība un visi dalībnieki saņēma balviņas no kluba. Pirmdienās Emīlija Koļesnika ir uzsākusi nodarbības ar mazākajiem bērniem „30 minūtes veselībai”. V.Rudņeva ar 3. un 4.klašu audzēkņiem runāja par veselību un drošību Drošības stundas „Ziema...ziema...” laikā.

17.janvārī Vladislavs Dorožko un Nikita Afanasjevs sarīkoja nelielu novusa turnīru. 1. un 2. vietas ieguvēji tika ātri noskaidroti, bet bronzas godalgas ieguvēja noskaidrošanai nācās novadīt papildus spēli. Rezultāti: Pateicība par piedalīšanos un nelielas balviņas saņēma Gaidis Iļja Vasiļjevs, Oļegs Žemčugovs un Deniss Vasiļjevs. Uzvarētāji: 1.vieta – Vladislavs Dorožko, 2.vieta – Nikita Afanasjevs, 3.vieta – Matvejs Šatrevičs.

22.janvārī Sarkanā Krusta jauniešu grupas brīvprātīgie Olga, Milana un Artūrs, bērnu kluba „Fortūna” vadītāja V.Rudņeva un brīvprātīgā G.Martirosjan ciemojās bērnu klubā „Mezgls”, kur novadīja interaktīvo spēli „Veselība+!”. Mums tur patika viss – atsaucīgie un aktīvie bērni ar savu vadītāju Oksanu Talmani – Jansoni priekšgalā, daudzās gaišās un ērtās telpas, brīnišķīgā un mājīgā gaisotne. Spēles stacijās dalībnieki atbildēja uz jautājumiem par veselīgu dzīvesveidu, pirmās palīdzības sniegšanu, atkārtoja drošas uzvedības noteikumus, pēc foto atpazina pilsētas mācību iestādes – visi darbojās lieliski! Tāpēc noslēgumā katrs dalībnieks no „Fortūnas” saņēma Pateicību un nelielas balviņas, daži par darbošanos stacijās saņēma pat papildbalviņas.

Ceram, ka spēle palīdzēja bērniem uzzināt ko jaunu un noderīgu. Paldies palīgiem!

Neparastu radošo darbnīcu “Jaungadu uzsākot” novadīja E.Davidčuks – mazie mākslinieki ne tikai zīmēja savus novēlējumus, bet arī aktīvi piedalījās smieklīgos konkursos. Bija jautra, koša un draudzīga gaisotne!

Ja daudz kustēsimies un smiesimies – būsim veseli!

V.Rudņeva, E.Davidčuks – klubs „Fortūna”


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas