BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

BJC “Jaunība” kauss orientēšanās ar rollerslēpēm [2019-12-27 08:35:02]

21. decembrī BJC “Jaunība” sporta nodaļas pedagogi pirmo reizi organizēja Stropu aktīvās atpūtas un sporta trasē orientēšanās sacensības ar rollerslēpēm, kurā piedalījās ap 50 sporta nodaļas audzēkņi un viņu pedagogi. Plānojot šīs sacensības, kontrolpunkti tika izvietoti tiešā trases tuvumā, kā rezultātā, tie bija viegli sasniedzami gan veicot distanci ar rollerslepēm, gan skriešus.

Līdz ar sniega trūkumu, šogad sagatavošanās ziemas orientēšanās sezonai ir ievilkusies, taču BJC “Jaunība” ziemas orientieristi cītīgi gatavojas ziemas sezonai, krājot kilometrus uz rollerslēpēm. Šīs sacensības kļuva par unikālu iespēju jauniešiem un viņu pedagogiem, beidzot apvienot rollerslēpošanu ar orientēšanos. Apsveicam ar lielisku sniegumu savu grupu uzvarētājus – Poļinu Ņevedomsku, Artjomu Ivanovu un Mariannu Tokarevu.

Sacensības iepatikās ari jaunākajiem audzēkņiem un iesācējiem, jo, meklējot punktus pie trases, viņi jūtās pietiekami droši, lai veiktu distances lielā ātrumā. Apsveicam ar uzvaru iesācēju grupās jaunā pulciņa “Sporta tūrisms” audzēknes Viktoriju Punculi un Janu Orlovsku, kā arī Artjomu Ezīti un Mariju Grigorjevu ar uzvaru bērnu grupās.


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas