BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Jūties drošs un pasargāts [2019-12-10 15:52:30]

Piektdien, 6.decembrī klubos “Ruģeļi” un “Mezgls” notika pasākums par ugunsdrošību “ Jūties drošs un pasargāts” – kāpēc ugunsgrēki ir bīstami, vai dūmi ir kaitīgi un kas ir sliktāks – dūmi vai uguns. Palikt degošā dzīvoklī vai arī kaut kā (un kā tieši?) censties no tā tikt laukā. Vai mēģināt nodzēst ugunskuru patstāvīgi un ko saukt palīgā, jā mājās nav pieaugušo.

Mēs apmeklējām VUGD Daugavpils 1. daļu. Tur mēs nedaudz uzzinājām par pilsētas ugunsdzēsības dienesta vēsturi, no kā sastāv ugunsdzēsēja aizsargtērps, redzējām, ka to uzvilkt – cik ātri tas izdarāms . Vēl mums izstāstīja, no kā sastāv ugunsdzēsēja aprīkojumus, kā arī apskatījām dežūrdaļā esošo tehniku. Mēs uzzinājām, ka mūsu ugunsdzēsēji ne tikai dzēš uguni, bet arī glābj dzīvniekus, kuri nokļuvuši dzīvībai bīstamās situācijās.

Interesants fakts, ko mēs nezinājām, ir tāds, ka VUGD Daugavpils 1.daļas ēka ir arhitektūras piemineklis – tur paceļas skatu tornis.

Paldies mūsu drosmīgajiem ugunsdzēsējiem, kuri neskatoties uz aizņemtību, veltīja mums laiku, un novadīja tik interesantu ekskursiju!

Alīna Skurjate, bērnu klubs “Ruģeļi”.


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas