BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Aktīvais novembris bērnu klubā “Žēlsirdība”. [2019-11-25 19:16:47]

Tradicionāli visas aktivitātes novembrī mūsu klubā tiek veltītas Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienai. Par godu valsts 101.dzimšanas dienai klubā “Žēlsirdība” notika daudz dažādu pasākumu, kur piedalījās mūsu audzēkņi, vecāki un skolotāji.

6.novembrī kluba vadītāja A.Mamajeva un skolotāja Ņ.Ņeginska organizēja un novadīja interesantu radošo darbnīcu “Latviešu tautas ornaments”, kur audzēkņi izgatavoja ornamentus no dažādiem materiāliem: diegiem, kartona un papīra.

11. novembrī tika novadītas Lāčplēša dienai veltītas pārrunas, pasākumi un sacensības konstruktora ”Lego” salikšanā. Par uzvarētājiem kļuva Violeta Šama un Andželika Sokolova.

Kluba bērni un vecāki 14.novembrī apmeklēja BJC “Jaunība” Latvijas Republikas dzimšanas dienai veltītu ieskaņas koncertu.

19.novembrī notika spēle – konkurss „Latvija - manas mājas” par godu Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienai. Konkursa galvenais uzdevums bija apkopot un padziļināt bērnu zināšanas par Latviju. Sākumā skolotāja L.Baļe stāstīja par šo svētku izcelsmes vēsturi. Pasākuma gaitā audzēkņi piedalījās viktorīnā par Latviju, un žūrija konstatēja, kā audzēkņi labi zina Latvijas vēsturi, valsts simboliku, Latviešu kultūras un politikas ievērojamus cilvēkus, Latvijas geogrāfisko un teritoriālo izvietojumu, valsts aizsargājamo kultūras un dabas pieminekļus. Pēc viktorīnas audzēkņi gatavoja svētku apsveikumus un piedalījās konkursā „Izkrāso tautas tērpu”. Nobeigumā tika saskaitīti katra dalībnieka punkti, noteikti uzvarētāji un labākie saņēma dāvanas. 1.vietu ieņēma Karolīna Talaščenko, 2.vietu Ksenija Sokolovska, bet 3.vietu Jūlija Dementjeva.

Bērnu patriotiskā audzināšana sākas ar sava dzimtā novada iepazīšanu. 20. novembrī 7 mūsu audzēkņi piedalījās BJC „Jaunība” pasākumā „Ceļā uz pilsonību” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā, kur bērni uzzināja daudz jauna un interesanta par sava novada vēsturi.

22. novembrī notika patriotiskā stunda “Uz zemeslodes, zem saules, ir tāda zeme - Latvija...”. Jaunbūves bibliotēkas bibliotekāre Svetlana Olenova novadīja interesantus konkursus, spēles. iepazīstināja ar grāmatām.

A.Mamajeva, klubs „Žēlsirdība”


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas