BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

“Atkalredzēšanās ar Armēniju” [2019-09-30 10:40:50]

28. septembrī bērnu klubā „Fortūna” norisinājās Armēnijas Diena. Kopā ar Gajane Martirosjan mēs neklātienē ciemojāmies viņas Dzimtenē.

Krāšņs video, skaista mūzika, interesanti fakti par karogu un ģērboni, kultūru, tradīcijām, armēņu tautas ikdienu – visu šo mēs redzējām un dzirdējām Gajane stāstā. Kopā ar viņu mēs mācījāmies izrunāt vissvarīgākos vārdus armēņu valodā. Pēc Gajane prezentācijas skolotāja Edgara vadībā zīmējām to, kas katram patika Gajane stāstījumā par Armēniju.

Draudzīgi un jautri kopā dejojām armēņu tautas deju. Viktorija, Vlads un Lauma palīdzēja izspēlēt armēņu kāzu rituālu. Lai saņemtu „caurlaidi” un varētu sēsties pie svētku galda, katram „kāzu viesim” vajadzēja pateikt kādus pāris vārdus par Armēniju.

Noslēgumā visus gaidīja tradicionālā tēja, neliels cienasts un armēņu maize – lavašs. Visi, ieskaitot pašu Gajane, saņēma dāvaniņas no kluba vadītājas. Kā patīkams pārsteigums bija Marinas Pučkas(17.vidusskolas, ar kuru klubs sadarbojas jau daudzus gadus, karjeras konsultante)pasniegtā dāvana Gajane.

Paldies Gajane par interesanto pasākumu! Katru gadu mēs uzzinām par Armēniju kaut ko jaunu un vēl nebijušu, neredzētu.


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas