BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Ir noslēdzies radošs un interesants gads bērnu klubā “Fortunā” [2019-06-04 22:13:57]

Divi aizraujoši pasākumi noslēdza radošu mācību gadu bērnu klubā ”Fortūna”. 29. maijā notika noslēguma pasākums “Viens gads, mēs un 100 piedzīvojumi”, kurā mēs atcerējāmies mūsu darbus. Šajā mācību gadā konkursu, meistardarbnīcu, sporta aktivitāšu, ekskursiju un izstāžu, kuras tika organizētas, novadītas un nosvinētas kopā ar mūsu draugiem un brīvprātīgajiem, ar Ani, draugiem no Sarkanā krusta un Daugavpils Universitātes, kā arī ar citiem viesiem summā bija vairāk par 100!

Draugi veica Ani un Gajanē uzdevumus, kopā dejoja armēņu dejas, atbildēja uz J.Jemeļjanova jautājumiem, ar E.Davidčuku uzzīmēja savu visspilgtāko šāgada notikumu un, protams, spēlējām Artūra mīļāko rotaļu “Ču-ču-va”. Dāvanas un pateicības par aktīvu piedalīšanos mūsu pasākumos saņēma ne tikai bērni, bet arī vecāki, kuri palīdzēja un vienmēr bija ar mums. Svētku nobeigumā novadījām nopietnu sarunu par drošu uzvedību vasarā.

30. maijā paši aktīvākie bērni, brīvprātīgie, vecāki un pedagoģi pavadīja savu dienu Aglonā. Ekskursija pa Aglonu sākās ar maizes muzeju, kurā mūs sagaidīja muzeja saimniece Vija ar interesantu stāstu. Ekskursijas laikā, mēs uzzinājām daudz ko aizraujošu un interesantu par maizi un dažādu tautu tradīcijām. Mielojāmies rudzu maizi un medu, zāļu tēju un rabarberu pīrāgu. Pie Aglonas Bazilikas svētavota Artūrs iepazīstināja mūs ar šī novada leģendām. Ļoti spilgtus iespaidus atstāja Kristus Karaļa kalna apmeklējums un Terēzijas stāsts par šīs vietas īpatnībām. Saulainais laiks, neaptverami skaistā Latvijas daba un daudz jaunas informācijas mūsu braucienu padarīja neaizmirstamu!

Paldies bērniem par viņu enerģiju un smaidiem! Paldies pedagogiem par dažādajām un interesantajām pulciņu nodarbībām!

Paldies vecākiem par palīdzību un atbalstu!

Paliec sveiks 2108.-2019.mācību gads!

SVEICINĀTA, VASARA!

V.Rudņeva, Veronika Rumjanceva - brīvprātīgā


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas