BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Daugavpils pilsētas Bērnu kluba „Fortūna” audzēkņu radošo darbu izstādes „Atrodi savu radošo potenciālu” slēgšana [2019-04-30 13:39:52]

Aprīļa pēdējā sestdienā Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē – Piekrastes bibliotēkā notika bērnu kluba „Fortūna” audzēkņu radošo darbu izstādes “Atrodi savu radošo potenciālu” noslēguma pasākums. Izstāde bibliotēkā bija apskatāma visu aprīļa mēnesi.

Bērni, vecāki un pedagogi apmeklēja ļoti mājīgo, mūsdienīgo Latgales Centrālās bibliotēkas filiāli – Piekrastes bibliotēku. Annas Oļeiņikovas vadībā šeit strādā radoši, erudīti savas jomas profesionāļi, kuri ļoti mīl savu darbu. Šī diena bibliotēkā bija „Radošā sestdiena”.

Mums bija iespēja iepazīties ar Svetlanas Ertas interesanto daiļradi. Mēs ne tikai uzzinājām par pērlīšu izšūšanu(dēvētu arī par „dimanta glezniecību”), bet arī saņēmām dāvanas par pareizām atbildēm uz Svetlanas uzdotajiem jautājumiem. Šo laimīgo vidū bija Jevgenija, Lauma, Ani, Katja, Darja un Valentīna.

Šīs radošās tikšanās otrajā daļā mēs ar prieku pastāstījām par mūsu klubu, tā tradīcijām, mazliet ievingrinājām roku zīmēšanā kopā ar Edgaru Davidčuku un izveidojām savu „Laimes krekliņu”. Laikam visvairāk smaidu un pozitīvu smieklu radīja mūsu cenšanās izrunāt vārdus armēņu valodā kopā ar Ani Sardaryan.

Pateicības un balviņas no kluba un bibliotēkas saņēma visi bērni, kuri gan piedalījās radošajās darbnīcās „Atrodi savu radošo potenciālu” gan eksponējās radošo darbu izstādē. Paldies bērniem par viņu daiļradi! Paldies Annai un kolēģiem par iespēju parādīt, ka radošuma iespējas ir bezgalīgas

Lūk, ko par mums uzrakstīja bibliotēkas vadītāja Anna Oļeiņikova: ”Daudz pozitīvu emociju izjuta ģimenes, kas kopā ar bērniem piedalījās radošajā darbnīcā „Atrodi savu radošo potenciālu!”. Bērnu kluba “Fortūna” vadītāja Valentīna Rudņeva atraktīvi pastāstīja par bērnu kluba darbu un iesaistīja vecākus un bērnus radošajās aktivitātēs, piedāvājot pašiem uztaisīt savu "laimes krekliņu". Paldies Valentīnai Rudņevai, kā arī skolotājiem Edgaram Davidčukam, Jevgeņijai Muštavinskai, kā arī brīvprātīgā darba veicējai Ani Sardaryan no Armēnijas par radošuma prieku un kopā būšanu. Tas bija superīgi!”

V.Rudņeva, E.Davidčuks


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas