BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Interaktīvā spēle „Veselība +” [2019-02-21 23:56:14]

19.februārī Bērnu klubā „Sudraba avoti” bija skaļi un jautri. Pēc tradīcijas “Fortūna”kluba vadītāja V. Rudņeva un jauniešu Sarkanā Krusta, vadītāja Olga Sprance organizēja interaktīvo spēli "Veselība +".

Spēles sākumā kopā ar bērniem ievingrinājāmies, dažādos veidos sasveicinoties. Pēc tam sekoja uzdevums par profesijām, kur bērniem bija jāizdomā, kas var kļūt par šīs profesijas pārstāvi un kā šī profesija var negatīvi ietekmēt cilvēka veselību. Nākamais uzdevums bija pirmā palīdzība, kur bērniem bija jāparāda savas zināšanas par PP sniegšanu. Tad mēs visi nedaudz izkustinājāmies un parunājām par nopietnu tēmu - smēķēšanu. Nākamajā uzdevumā katrs no bērniem iejutās aktiera lomā, tēlojot emocijas. Tam sekoja muzikālās spēles. Kopumā mēs ļoti jautri pavadījām laiku un ceram, ka bērniem noderēs iegūtā informācija.

Novadīt spēli palīdzēja brīvprātīgā Ani Sardajan, nākotnes fizioterapeite Alesija Gavrivola un jaunieši no Sarkanā Krusta Žanis, Iveta, Diāna, Milāna, Ekaterina, Evita, Ksenija.

Visas komandas bija aktīvas un uzmanīgas. Kā pamanīja paši dalībnieki spēles laikā ,tika daudz kas uzzināts jauns. No dalībniekiem- tika pateikts liels paldies par organizēto spēli!

O.Sprance- jauniešu nodaļas vadītāja.

V.Rudņeva-”Fortūnas” kluba vadītāja.


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas