BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Orientieristi atgriežas ar kausiem no starptautiskajām sacensībām Madonā [2019-01-29 21:58:17]

No 25. līdz 27. janvārim Madonā paralēli norisinājās Madonas kauss 2019 orientēšanās ar slēpēm un Skandināvijas junioru kauss ziemas orientēšanās, kurā kopumā piedalījās vairāk nekā 280 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Somijas. Daugavpili šajās sacensībās pārstāvēja 10 BJC “Jaunība” pulciņu “Orientēšanās sports” un “Kartogrāfi” audzēkņi un pulciņu skolotāji.

Sacensību dalībnieki sacentās trīs dienas, pārbaudot savus spēkus dažādās ziemas orientēšanās distancēs: ātrajā sprintā, tehniski sarežģītajā vidējā distancē un fiziski grūtākajā garajā distancē. Vislabākos rezultātus BJC “Jaunība” pārstāvjiem izdevās sasniegt sprintā: 1. vietā ierindojās Poļina Ņevedomska (W12) un Ļubova Pavļukova (W35), 2. vietā finišēja Anastasija Isajeva (W21A) un par trešo savā vecuma grupā kļuva Nadežda Fedotova (W14). Tieši šiem sportistiem izdevās noturēties labāko trijniekā arī sacensību kopvērtējumā.