BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

“Fortūna” - Latvijas 100-gadei”” [2018-11-26 13:45:22]

Latvijas 100 gadei bērnu klubā „Fortūna” sākām gatavoties jau sen.

Lai labāk iepazītu savu dzimto novadu, „Fortūnas” audzēkņi bija ekskursijās Rēzeknē, Bebrenē, Berķenelē. (1.-4.foto)

Brauciena uz Berķeneli rezultāts bija bērnu kluba audzēkņu, vecāku un pedagogu fotoizstāde “Mirklis no novada dzīves”, kura kopš 5.novembra ir apskatāma BJC „Jaunība” 1.stāvā. (5.-6.foto)

Lāčplēša dienā – 11.novembrī notika tradicionālais teatrālais pasākums „Spēlējam Lāčplēsi” - „100 priekšlikumi”.

Šogad ar brīnišķīgu kokles spēli pie mums ciemojās Vaboles vidusskolas folkloras kopas audzēkne Līga Laimdota Kļaviņa. Pasākumā piedalījās arī viesi no Francijas. (7.-9.foto)

Pulciņā „Veidošana” M.Bojarova novadīja radošo, interaktīvo darbnīcu „Latvija – 100”. (10.foto)

J.Jemeļjanovs šahistiem organizēja turnīru “100 šaha gājieni”.(11.foto)

Visaktīvākie pulciņu audzēkņi D.Sičugova un D.Parfjonova kopā ar brīvprātīgo Ani apmeklēja BJC “Jaunība” svinīgo pasākumu “Latvijai 100” un pasniedza savus lielajai Latvijas kartei domātos radošos darbus. (12.foto)

Divas interesantas radošās darbnīcas novadīja pulcina „Palete” vadītājs E.Davidčuks. Pedagogs sagatavoja daudz interesantus jautājumus „Cik ir 100?”- bērni jautrā atmosfērā atbildēja un „cīnījās” par konfektēm. Praktiskajā darbā katrs zīmēja savu ciparu 100 – šie darbiņi rotā nodarbību telpu.

Otra pasākuma – „Latvija ir...” laikā bērni darbojās kopā ar vecākiem un pedagoga Edgara vadībā uzzināja, cik daudz kā skaista ir mūsu Latvijā – vietas, lietas, cilvēki, ēdiens, tradīcijas, dziesmas un dejas... Siltā radošā atmosfērā katrs dalībnieks izveidoja savu ornamentiem rotātu „jostas” fragmentu, kurus pēc tam salīmējām vienā veselā, garā jostā. (13.-14.foto)

Valsts jubilejai veltīto pasākumu ciklu noslēdza ekskursija „Vēstures taciņa”, kurā piedalījās gan bērni, gan viņu vecāki.

Ekskursija bija interesanta un piesātināta un sākās ar Daugavpils Jaunavas Marijas bezvainīgās ieņemšanas Romas katoļu baznīcas apmeklējumu, kur mēs sveicām J.Mukānu jubilejā, pasniedzām ziedus un E.Davidčuka vadībā veidoto bērnu zīmējumu. Lielisks papildinājums apsveikumam bija vairākas A.Ļisova izpildītās ērģeļmūzikas kompozīcijas. Pēc tam BJC „Jaunība” mēs apskatījām mūsu foto izstādi. Pēc ekskursijas tika apkopotas vairāk nekā 600 fotogrāfijas, no kurām izstādes ekspozīcijai tika izvēlētas 30.

Dāvanas saņēma visi autori – gan izstādē iekļuvušo fotogrāfiju autori, gan tie, kuru fotogrāfijas netika atlasītas.

Ekskursijas noslēgumā tika apmeklēts Krievu kultūras centrs, kur gides K.Kuņickas vadībā mēs apskatījām vairākas telpas, kā arī veicām virtuālu ekskursiju pa Varšavas ielu (15.-21.foto)

V.Rudņeva, E.Davidčuks


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas