BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Multimediālā deju lielizrāde “Abas malas” [2018-11-26 13:03:35]

Šī nedēļas nogale bija ļoti nozīmīga mūsu valstij un katram mūsu valsts iedzīvotājam. Mūsu Latvija svinēja savu 100. dzimšana dienu. Šai nozīmīgai dienai tika veltīti vairāki pasākumi katrā Latvijas maliņā, un vienu no tiem 17.11 2018. apmeklēja mūsu “Namiņa” direktore, pedagoģes, un deju kolektīvu “Vizāža”, “Paradīze”, “Fantāzija”, “Mūsdienu ritmi” vadītājas ar savām audzēknēm.

“Abas malas” bija brinišķīgā multimediālā deju lielizrāde, kura notika “Arēnā Rīga”, kur tika iesaistīti vairāk kā 450 dejotāji. Šajā lielizrādē ar deju valodu, gaismas un mūsdienu tehnoloģiju efektiem tika atspoguļoti mūsu valsts galvenie, paši nozīmīgākie notikumi, Latvijas tautu raksturojošas īpašības un tradīcijas. Mūzika un deja satiek mūsdienu mākslas tehnoloģijas, radot iespēju piedzīvot Latvijas stāstu vēl nebijušā gaismā. Katrs lielizrādes vizuālās izteiksmes elements – horeogrāfija, scenogrāfija, gaismu režija un projekcijas – ir veidots kā viens vienots veselums. Telpiskas ilūzijas radīšana, dejas papildinājums ar tematiskām lielizmēra ilustrācijām ir tikai daži no elementiem, kas paceļ deju lielizrādes novērotāja piedzīvojumu citā līmenī. Tā nav vēstures stunda, bet personīgs pārdzīvojums un iespēja būt par nozīmīgu daļu no lielizrādes “Abas Malas”, esot arī skatītājam. Tas ir simts gadus sens stāsts par mums pašiem – Latvijas cilvēkiem – un mūsu zemi, kuras dzīslās plūst laika upe Daugava.

Šīs pasākums nevienu no mums neatstāja vienaldzīgu, vēstījums “Abas malas” aizkustināja ikkatra skatītāja sirdi. Visi skatītāji aplaudēja stāvus. Mūsu “Namiņa” pedagoģes, deju kolektīvu audzēknes un vadītājas tika ļoti iespaidīti un gandarīti ar redzēto multimediālo deju lielizrādi. Tā bija īsta estētiska bauda.

Paldies par atbalstu Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” direktorei Ainai Jansonei un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes vadītājai Marina Isupovai par sniegto atbalstu.

dejuu studija “Fantāzija” vadītāja

Inesa Timšāne


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas