BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Aktīva diena ģimenēm pasākumā „Veselības diena Jaunībā” [2018-10-02 17:53:17]

28. septembrī sporta bāzē „Dzintariņš” norisinājās ģimeņu sporta spēles „Veselības diena Jaunībā” projekta „Fizisko aktivitāšu un veselīga uztura popularizēšana – aicinājums veselīgam dzīvesveidam” (Tartu call for a healthy lifestyle)” ietvaros.

Pasākums pulcēja lielāko daļu BJC „Jaunība” audzēkņus ar ģimenēm, kā arī pilsētas iedzīvotājus, līdz ar to pasākuma vieta bija pilna ar aktīviem bērniem un viņu vecākiem.

Dalībnieki izgāja šķēršļu joslas ar spēka, lokanības, veiklības un tūrisma elementiem, visi pārbaudīja savas šaušanas prasmes aktivitātē ar biatlona elementiem, teritorija tika izzināta orientējoties. Aktīvi tika spēlēts mini futbols, kur pirmo vietu ieguva „Ruģeļi”, bet otrajā vietā palika „Līderis”. Trešo godalgoto vietu ieguva „FC Križi” komanda.

Pasākuma dalībnieki iemēģināja savas prasmes pirmajā palīdzībā un veiklā braukšanā ar velosipēdu. Tāpat tika noorganizēta bezmaksas nūjošanas treniņš.

Vecāki viennozīmīgi atzina, ka ļoti vēlas turpmāk šāda veida pasākumus, kur ir iespējams aktīvi pavadīt laiku kopā ar bērniem.

Aktivitātes tika piemērotas dažāda vecuma dalībniekiem un personām ar invaliditāti.

Pasākums tika rīkots Eiropas Sporta nedēļas #BeActive ietvaros, kas ir Eiropas Komisijas iniciatīva, lai veicinātu nodarbošanos ar sportu un fiziskām aktivitātēm visā Eiropā. Koordinators Latvijā ir Latvijas Sporta federāciju padome.

Pasākumu organizēja BJC „Jaunība” kopā ar Daugavpils pašvaldības iestādi „Sporta pārvalde” .

Vairāk foto: www.facebook.com/bjcjauniba/

Sagatavoja: BJC „Jaunība”


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas