BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Bērnu klubs „Fortūna” satiek bērnus un viņu vecākus [2018-09-12 20:47:17]

8.septembrī klubā „Fortūna” pirmo reizi tika svinēta TĒVA DIENA.

Bērni un pieaugušie nosauca savu tēvu un vectēvu labākās īpašības, stāstīja, kas viņiem līdzīgs kā tēviem, kādās profesijās tēvi strādā un ko īpašu viņu tēvi un vectēvi prot darīt.

Mēs spēlējām dažādas spēles, skatījāmies smieklīgu un aizkustinošu video „Tēti var visu!”, bet pēc tam veidojām dāvaniņas un apsveikuma kartiņas tēviem un vectēviem. Mūsu tēti- labākie! Tas bija pirmais pasākums, kuru palīdzēja sarīkot mūsu jaunā palīdze no Armēnijas Ani Sardaryan. Ani atbrauca uz mūsu pilsētu starptautiskā projekta „ERASMUS+” ietvaros apakšprogrammā ”Eiropas brīvprātīgais darbs” .

„Jūs gaida bērnu klubs „Fortūna”” - ar šādu devīzi 10.septembrī notika atvērto durvju diena bērnu klubā .Pēc tradīcijas, šajā dienā uz klubu atnāca Daugavpils Centra vidusskolas 1.klases skolnieki.

Kluba vadītāja Valentīna Rudņeva stāstīja par klubā pieņemtajām tradīcijām, drošību un iepazīstināja ar kluba pedagogiem un ar palīgiem.

Pulciņa “Šahs” vadītājs J.Jemeļjanovs iepazīstināja pirmklasniekus ar šaha spēles pamatnoteikumiem.

Ar pulciņa „Palete” vadītāju E.Davidčuku bērni zīmēja „fotogrāfiju”- savas vasaras spilgtākos notikumus.

Programmas “ERASMUS+” (EVS- European voluntary service) brīvprātīgā Ani Sardaryan no Armēnijas iemācīja pirmklasniekiem dažus vārdus un ciparus armēņu valodā, kopīgi nosauca Armēnijas un Latvijas galvaspilsētas un nacionālo karogu krāsas.

Tikšanās noslēgumā V.Rudņeva novadīja rotaļu eksāmenu, lai noteiktu visuzmanīgāko dalībnieku, bet kopā ar Ani bērni izmēģināja armēņu tautas dejas soļus.

Pirmklasnieki gāja prom ar smaidiem un apsolīja, ka nāks vēl.

Ļoti gaidīsim!

V.Rudņeva, E.Davidčuks - klubs „Fortūna”.


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas