BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

28. jūlijā Madonā notika "Zelta Mopēda" un skūteru čempionāta 4. posms. [2018-08-02 14:49:34]

Latvijas “Zelta Mopēds” un skūteru čempionāts sasniedza savu ekvatoru, 2018.gada 28.jūlijā Madonas kartodromā norisinājās sacensību 4. posms. BJC “Jaunība” sportistu komanda 16 cilvēku sastāvā startēja sacensību 6-ās dažādās klasēs.

“Junioru” klasē mūsu pārstāvji sastapās ar spēcīgiem konkurentiem. Pēc pirmā brauciena Markam Tolstovam bija visas iespējas iegūt godalgotu vietu, bet tehnisko iemeslu dēļ otrajā braucienā Marks izstājās no cīņas. Augstākais sasniegums BJC “Jaunība” komandai “Junioru” klasē, kur piedalījās 13 sportisti, bija Artjomam Pastejevam, kurš kopvērtējumā ieguva 5. vietu.

Visdramatiskākā cīņa norisinājās 2A klasē, kur mūsu pārstāvis Māris Streļcovs varēja pretendēt uz 1. vietu. Pēc pirmā brauciena Māris stabili bija otrais. Otrajā braucienā Māris pēc starta bija līderis. Brauciena vidū, pēc kritiena, sportists zaudēja savu pozīciju un finišā bija ceturtais. Kopvērtējumā ieguva 3. vietu.

Pārsteidzošie sasniegumi mūsu sportistiem bija mopēdu ātrākajā 50 SPORT klasē. BJC “Jaunība” komandas pārstāvji ieguva divas godalgotas vietas. Jāpiemin, ka abiem sportistiem Iļjam Ivanovam 2. vieta un Germanam Horstam 3. vieta ir pirmais augstākais sasniegums šajā klasē.

Skūteru 50 Standart klasē Aleksejam Pavlovam abos braucienos bija pirmais un pierādīja, ka nevelti viņš ir skūteru čempionāta savas klases līderis un ieņem 1. vietas. Šajā klasē veiksmīgi debitēja Aleksandrs Ivanovs, kurš kopvērtējumā ieguva 6. vietu. Pirmajā braucienā Aleksandram labākais apļa laiks bija ļoti tuvs līderiem.

Visātrākajā skūteru klasē Openracing, kur brauc skūteri bez jebkādiem ierobežojumiem, 1. vietu izcīnīja, gan pirmajā, gan otrajā braucienā Dmitrijs Macuks. Ar katru apli D. Macuks bija ātrāks par sekundi nekā viņa konkurenti.

4. posms Madonā BJC “Jaunība” komandai bija veiksmīgs – izdevās izcīnīt divas 1. vietas, vienu 2. vietu un divas 3. vietas. Nākamais posms norisināsies Rīgā Biķernieku Sporta bāzē 25. augustā. Novēlām mūsu sportistiem veiksmīgi piedalīties nākamajās sacensībās.

Informāciju sagatavoja pulciņa skolotājs Antons Macuks.


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas