BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Veiksmīgi aizvadītās mopēdu un skūteru sacensības Smiltenē. [2018-07-11 10:49:00]

Pēc neliela pārtraukuma, 2018. gada 7. un 8. jūlijā, Smiltenes sporta kompleksā “Teperis” norisinājās mazmotošosejas sacensību “Zelta Mopēds” un skūteru čempionāta 2. un 3. posmi. Divu dienu laikā dalībnieki un skatītāji priecājās par saulainiem un siltiem laikapstākļiem un vēroja tik pat “karstas” sacensības. BJC “Jaunība” komanda 17 sportistu sastāvā piedalījās sešās dažādās klasēs no septiņām iespējamam.

Sacensību skaitliski vislielākajā klasē “Juniori”, kur piedalās bērni no 7 līdz 12 gadiem, no mūsu komandas tika pārstāvēti 4 zēni. Visaugstāko vietu mūsu “Junioru” sportistu vidū ieņēma Marks Tolstovs. Pirmajā dienā viņš palika vienā soli no pjedestāla un palika ceturtajā vietā. Otras dienas kvalifikācijas braucienā viņš parādīja visātrāko laiku savā klasē. Bet, diemžēl, sacensību braucienu laikā nespēja atkārtot savu panākumu, un atkal palika ceturtajā vietā.

1A 45 klasē pirmajā dienā Aleksandrs Ivanovs ieguva 2. vietu un Marks Tolstovs sīvā sacensību cīņa ieguva 3. vietu. Otrajā dienā mūsu sportistu vidū 1A 45 klasē izcēlās Aleksandrs Ivanovs, kurš ieguva 3. vietu.

2A 50 klasē pirmajā dienā mūsu sportists Maris Streļcovs bija nepārspējams un ar lielu laika pārsvaru izcīnīja 1.vietu abos braucienos. Izcēlās arī Aleksejs Terentjevs, kas pirmajā brauciena sākuma bija otrais, un pēc krituma spēja izcīnīt 3. vietu. Otrajā dienā 2A 50 klasē sacensībām pievienojās divi nopietni konkurenti, kas nodrošināja sīvu cīnu mūsu sportistiem. Māris Streļcovs zaudēja iepriekšējas dienas 2. vietas ieguvējam Elmāram Klintsonam un palika otrais.

50 sport mopēdu klasē par 3. vietu cīnījās mūsu 3 sportisti savā starpā – Ilja Ivanovs, Aleksandrs Bulatovs un Germans Horsts. Pirmajā braucienā 3.vietu ieguva Germans Horsts. Bet otrajā braucienā Ilja Ivanovs bija pārāks par saviem komandas biedriem un tikai par pus mopēdu ātrāk šķērsoja finiša taisni.

Skūteru 50 standart klases abās sacensību dienās visas 3 pjedestāla vietas ieguva Daugavpils pārstāvji. Pirmajā dienā pirmo vietu ieguva Aleksejs Pavlovs, viņam sekoja Andris Aļabjevs un pirmo trijnieku noslēdza Maris Streļcovs. Otrajā dienā pirmās trīs vietas sadalīja savādāk – 1. vieta Andrisam Aļabjevam, 2. vietā Aleksejs Pavlovs un 3. vietā Maris Streļcovs. Jāatzīmē Marisu Streļcovu, kas otras dienas braucienos uz kādu brīdi bija otrais un pat konkurēja ar A, Aļabjevu par 1. pakāpi.

Visnopietnākajā skūteru Open klasē BJC “Jaunība” audzēknis Dmitrijs Macuks abās dienās apsteidza vidus konkurentus un izcīnīja 1. vietas. Otrajā dienā Open klasē izcēlās Ilja Ivanovs, kas, pēc Džeimsa Straume krituma, izcīnīja godalgoto 3. vietu.

Divu sacensību laikā BJC “Jaunība” komanda kopvērtējumā ieguva 16 godalgotas vietas. Visrezultatīvākais mūsu sportists Māris Streļcovs 4 reizes uzkāpa uzvarētāju pjedestālā. Nākamas sacensības paredzētas 2018. gada 28. jūlijā Madonā, kur centīsimies atkārtot panākumus. Vēlam veiksmi mūsu sportistiem nākotnē!

Informāciju sagatavoja mopēdu pulciņa skolotājs A. Macuks.