BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Jūlijai Matvijenko - 22. vieta Pasaules čempionāta MTBO vidējā distancē [2017-08-24 10:14:37]

Latvijas velo orientieriste Jūlija Matvijenko šodien starp 28 finišējušām juniorēm izcīnīja 22. vietu Viļņā notiekošā Pasaules čempionāta MTBO vidējā distancē.

J. Matvijenko laiks finišā - viena stunda 19 minūtes 43 sekundes, kas bija par 24 minūtēm 51 sekundi lēnāk nekā zelta medaļas ieguvējai Veronika Kubinova no Čehijas.

Pārējie zem Latvijas karoga startējušie sportisti ierindojās tūlīt aiz pirmā trīsdesmitnieka. Otrs junioru pārstāvis Andris Sarksņa vidējā distancē izcīnīja 35. vietu starp 44 finišējušiem sportistiem. Uzvaru guva Deriaz Samson no Francijas, kurš finišēja pēc 59 minūtēm 47 sekundēm. A. Sarksņa viņam zaudēja mazliet vairāk nekā pusstundu.

Savukārt vīru elites grupā vidējā distancē 34. vietu ieguva Edgars Bričonoks, čempionam Bogar Krystof no Čehijas, kurš distanci veica vienā stundā astoņās minūtēs septiņās sekundes, piekāpjoties 15 minūtes 36 sekundes. 42. vietā ierindojās Edgars Krūmiņš (1:27:17), bet Uģis Voiceščuks tika diskvalificēts. Kopumā finišēja 70 sportisti.

Starp Latvijas dāmām ātrākā un precīzākā bija Aiga Strazdiņa, kura ieguva 35. vietu, finišējot pēc vienas stundas 35 minūtēm un 58 sekundēm. Čempionei Olga Vinogradova Shipilova A. Strazdiņa zaudēja 32 minūtes deviņas sekundes. Tikmēr Dina Zobena ieguva 40. vietu, bet Mārīte Knēta 43. vietu starp kopumā 47 finišējušām sportistēm.

Pasaules čempionāts MTBO norisinās Viļņā, Lietuvā, no 19. augusta līdz 27. augustam. Vienlaikus norit arī Junioru pasaules MTBO čempionāts 2017 un Pasaules kausa 3. posms.