BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Pedagogi un bērni prāto “Iemīliet nākotni – izaugs spārni!” [2017-04-24 12:28:01]

No 23. līdz 26.martam Minskā notika 16.Starptautiskie humānās pedagoģijas lasījumi. Lasījumos piedalījās 22 pedagogi no dažādām mūsu pilsētas skolām. Piedalījāmies laboratorijās, apmeklējām meistarklases, noskatījāmies stundu fragmentus “Ideju uguņošanas” laikā. Pieredzē dalījās humānās pedagoģijas skolotāji no Baltkrievijas, Gruzijas, Lietuvas, Krievijas, Igaunijas u.c. Lielu iespaidu atstāja Š.Amonašvili uzstāšanās, kurš kopā ar visiem sprieda par nākotnes patieso vērtību un sībrīža mīlestību pret to. Tikšanās ar satriecošiem, gudriem cilvēkiem, idejas, iedvesma – tas viss notika Minskā!

Par nākotni sprieda arī 10. un 15.vsk. audzēkņi - Jauno talantu konkursa literatūras daiļradē, kas veltīts Kultūras dienai un Latvijas 100gadei, dalībnieki.

12,.aprīlī BJC “Jaunība” notika liels radošais pasākums "Kultūras simfonija", kuru organizēja Rērihu centra nodaļa un humānās pedagoģijas asociācija. Pasākums bija veltīts Starptautiskajai Kultūras dienai un Latvijas 100gadei. Notika arī iepazīšanās ar humānās pedagoģijas pasākumu materiāliem.

Sapulcējās skolotāji, kuri piedalījās lasījumos un Baltijas humānās pedagoģijas konferencē, bērni – radošā konkursa uzvarētāji, vecāki.

Savos darbos bērni uzrakstījas daudzas, interesantas domas par tēmām “Ko nozīmē būt kulturālam?”, “Cilvēk, esi cilvēcīgāks!”, “Kļūt labākam, pilnīgākam – ko tas nozīmē?”, Ko nozīmē būt garīgam?”, “Labāk par sauli silda māmiņas sirds”, “Par visu, kas uz planētas, atbildīgs ir cilvēks pats”. Apkopojot rezultātus, žūrija piešķīra “Saules Stariņu”:

Daugavpils 15.vidusskolas skolniekam

Artjomam Tamanim 4.kl.,Timuram Vaganovam 4.kl., Jekaterinai Simanovičai

Daugavpils 10. vidusskolas skolniecai

Darjai Mazurovai 8.kl, Anastasijai Rosmanovičai 8.kl.

Ksenijai Naumovai. 7.kl., Ksenijai Isajevai 7. kl.

Piešķirti GODA RAKSTS šo talantīgo bērnu skolotājiem

Daugavpils 10. vidusskolas skolotājai

Ninai Podobai, Jelenai Žagarei

Daugavpils 15. vidusskolas skolotājai

Regīnai Kirsanovai .

Par apmeklētajām meistarklasēm un laboratorijām Baltijas konferencē Viļņā, Krievijas un Starptautiskajos humānās pedagoģijas lasījumos stāstīja V.Rudņeva, M.Halimone, N.Ivanova, A.Skurjte,A.Magomedova, V.Malina, L.Koha, N.Podoba un E.Žagare.

Galvenais secinājums no dzirdētā: audzēknis ir cilvēks, kas meklē Gaismu, skolotājs – cilvēks, kas dod gaismu. Lai stunda ir satikšanās tiem, kas meklē gaismu un, kas to dod meklētājiem.

V.Rudņeva, E.Davidčuks


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas