BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Nac līdzās! [2017-03-30 12:14:04]

2017.gada 28.martā Fonds Nāc līdzās!, sadarbībā ar Daugavpils Kultūras pili un Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centru “Jaunība” rīkoja XXI Integratīvo mākslas festivālu “Nāc līdzās 2017”Latgalē!

Daugavpils Kultūras pilī Festivāla dienā bija iespēja redzēt krāšņu un daudzveidīgu koncertu, ko sniedza bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām no dažādām Latgales reģiona skolām un aprūpes centriem.

Kopā festivāls “Nāc līdzās Latgalē!” šogad pulcēja 153 dalībniekus no desmit izglītības iestādēm un aprūpes centriem, kur katrs no viņiem deva iespēju izbaudīt viņa sniegumu uz skatuves, kur bija redzamas gan dejas, gan dzejas uzvedums, gan skanēja dziesmas un skaņu orķestris, gan melodeklamācijas.

Šā gada festivāla koncerta programmā piedalījās arī Daugavpils 11.pamatskolas audzēkņi Aleksandrs Vasiļjevs un Vitolds Vorslovs, Daugavpils 1.speciālās pamatskolas audzēkņu ansamblis “Kristala skaņas” un “Roku koris”, Daugavpils pilsētas 2.speciālās pirmsskolas izglītības iestādes duets Jūlija Tjukova un Edgars Pupiņš, Daugavpils logopēdiskās internātpamatskolas – attīstības centra vokālā grupa un deju grupa “Inter&Nats” kā arī audzēkņi ar dzirdes traucējumiem ar melodeklomāciju.

Pasākumu vadīja BJC ”Jaunība” studijas “Vārds” audzēkņi. Skatītāju zālē radošos bērnus un jauniešus atbalstīja Daugavpils izglītības iestāžu (Daugavpils 3.vsk., 17.vsk.,9.vsk.11.psk.,Saskaņas psk.,12.vsk.,10.vsk.)skolēni un skolotāji, visi interesenti, lai klātienē pārliecinātos, cik varoši un spējīgi ir viņu vienaudži ar īpašām vajadzībām. Paldies skatītājiem par ziediem un dāvaniņām koncerta dalībniekiem! Katrs dalībnieks saņēma saldumu dāvanu, sapņu balonu. Katrs kolektīvs saņēma svētku foto bilžu grāmatu “Nāc līdzās, Tu vari!” 20 gadi no Fonda “Nāc līdzās!”

Uz Festivāla Lielkoncertu Rīgā 2017.gada 11.aprīlī izvirzīti no Daugavpils pilsētas 1.speciālās pamatskolas “Roku koris’”, Daugavpils logopēdiskās internātpamatskolas – attīstības centra deju grupa “Inter&Nats”, vokālais ansamblis audzēkņu grupa ar dzirdes traucējumiem ar “ Melodeklamāciju” “Lai Rīga dzied”.

Lai veicas Rīgā!

Paldies par atbalstu pilsētas Domei, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldei, Daugavpils Kultūras pilij, Daugavpils izglītības iestādēm, BJC “Jaunība” darba grupai.

BJC “Jaunība” direktore Aina Jansone


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas