BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Klāt noslēdzošais - 4.reģionālais festivāls Nāc līdzās Latgalē! [2019-04-10 09:52:51]

11.aprīlī 14.00 Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa” notiks Latgales reģionālais atlases koncerts “Nāc līdzās Latgalē! Ar šo sarīkojumu noslēgsies reģionālie Nāc līdzās! festivāli Latvijas novados.

Arī Latgales festivāls seko šī gada festivāla kopējam moto “Latvija pēc 100”. Latgales koncerts būs jo kupli apmeklēts – kopā pieteikušies ap 130 dalībniekiem. Dalībnieki pārstāvēs gan speciālās skolas (Daugavpils Stropu pamatskola, Rudzātu, Aleksandrovas un Maltas speciālās internātpamatskolas, Rēzeknes logopēdiskā skola), gan speciālās pirmsskolas iestādes (Stropu pamatskolas pirmskola), valsts sociālās aprūpes centrus bērniem (VSAC „Latgale” filiāle „Kalkūni” un bērnu nams “Priedīte”) un pieaugušajiem (VSAC “Latgale” filiāle “Lubāna”), kā arī būs individuālie priekšnesumi.

Visi koncerta dalībnieki ir ar īpašām vajadzībām, un viņi vēlas sevi apliecināt skatuves mākslās – dziesmā, teātra spēlē, dejā un dzejā. Viņiem līdzās būs jaunā, topošā Daugavpils mūziķe Diāna Pilate, kura 2007.gadā kā maza meitene kļuva par festivāla Nāc līdzās! laureāti, bet šodien ar savu muzikālo sniegumu priecēs citus svētku dalībniekus. Ar viņu kopā uzstāsies jaunais dziedātājs Arturs Lisovs, bet finālā visus ar savām dziesmām priecēs dziedātāja Lidija Breska, kura arī ir labs Fonda Nāc līdzās! draugs.

“Šogad festivāla moto ļauj vaļu brīvai fantāzijai – “Latvija pēc 100”. Dalībnieki var fantazēt, kāda būs mūsu Latvija pēc 100 gadiem. Un daudzi no viņiem to dara ļoti radoši. Parādījušies dažādi robotizētie skatuves tēli, kādi nebija nekad iepriekš redzēti uz skatuves ” – saka Sarma Freiberga, Integratīvā mākslas festivāla dibinātāja un veidotāja 23 gadu garumā.

Reģionālo koncertu, pateicoties Daugavpils Kultūras centra atbalstam, ir iespējams apmeklēt ikvienam, jo tas ir bez ieejas maksas. Īpaši koncertu aicinām apmeklēt Daugavpils skolu audzēkņus, kam šī ir lieliska iespēja iepazīt citādo uz skatuves. Koncertu ar lielisku organizatoru komandu atbalsta BJC “Jaunība” ar direktori Ainu Jansonu priekšgalā.

Reģionālo koncertu skatīsies žūrijas komisija – Fonda Nāc līdzās! valdes priekšsēdētāja un festivāla “Nāc līdzās!” direktore Sarma Freiberga, Kultūras centra “Vārpa” direktore Inta Uškāne, režisors un pedagogs Viktors Jansons un dziedātāja Lidija Breska.

Labākie priekšnesumi tiks izvirzīti uz festivāla noslēguma Lielkoncertu Rīgā 7.maijā VEF Kultūras pilī.

Fonds Nāc līdzās! - Sarma Freiberga tel. 29 238 333

BJC Jaunība – Aina Jansone tel. 27 029 006

Vairāk info: www.naclidzas.lv vai https://www.facebook.com/NacLidzas


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas