BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Orientieristiem 3 godalgas starptautiskās sacensībās „Kurzemes pavasaris 2019” [2019-04-09 13:33:25]

6. un 7. aprīlī ar starptautiskām sacensībām „Kurzemes pavasaris 2019” Saldus un Skrundas novados Latvijā tika atklāta vasaras orientēšanās sezona un iesākās Latvijas kausa izcīņa. Sacensībās piedalījās ap 800 dalībniekiem no 8 valstīm, to skaitā Latvijas stiprākie elites sportisti un 10 BJC „Jaunība” pulciņu „Orientēšanās sports” un „Kartogrāfi” audzēkņi un pulciņa skolotāja. Sīvā konkurencē BJC „Jaunība” sportistiem izdevās trīs reizes pacelties uz goda pjedestāla, kā arī iegūt augstas vietas TAKU-O sacensībās.

Divu dienu laikā BJC „Jaunība” sportisti paspēja piedalīties visās piedāvātajās disciplīnās, startējot kopumā piecas reizes. Meža sacensību kopvērtējumā (vidējās un garās distances summā) lielisku rezultātu uzrādīja Anastasija Isajeva, ierindojoties 2. pozīcijā W21B grupā un Artjoms Ivanovs, kas spraigā cīņā V12 grupā ieskrēja labāko trijniekā.

Sestdien pēc starta mežā BJC „Jaunība” audzēkņi piedalījās sprinta sacensībās Saldus pilsētā, kur uzvaru savā vecuma grupā (S12) izcīnīja Poļina Ņevedomska, nodrošinot sev lielāko punktu skaitu Latvijas sprinta kausa izcīņā, kas šogad aptver trīs startus Saldū, Rīgā un Limbažos. Augstus punktus šajā disciplīnā izcinīja arī Anastasija Smoļakova, finišējot 4. vietā (trešā no Latvijas sportistēm), Anastasija Isajeva (5. vieta no Latvijas sportistiem), Artjoms Ivanovs un Arina Grigorjeva (6. vieta no Latvijas sportistiem).

Paralēli skriešanas startiem norisinājās Jāņa Gaideļa rīkotās sacensības TAKU-O disciplīnā, kur pirmo reizi tika piedāvāta iespēja startēt Jauniešu grupā (puiši un meitenes līdz 18 gadiem). Arī šajā disciplīnā BJC „Jaunība” sportistiem izdevās iekļūt labāko trijniekā – pirmaja sacensību dienā Saldū 1. vietā starp jauniešiem ierindojās Pāvels Rogožins, savukārt 3. vietu izcīnīja Arina Grigorjeva. Tautas klasē 2. vietu ieguva pulciņa „Kartogrāfi” skolotāja Anastasija Smoļakova un 3. vietā ierindojās Anastasija Isajeva. Otrajā sacensību dienā labāko trijnieku starp jauniešiem šajā disciplīnā noslēdza Artjoms Ivanovs.

Visi sacensību rezultāti pieejami šeit: https://pavasaris.lv/lv


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas