BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Daugavpils pedagogi 18.Starptautiskajos pedagoģiskajos lasījumos “Skaidras domas rada brīnumus” [2019-04-01 09:03:51]

Trīs dienas Rīgā Biznesa augstskolā „Turība” valdīja neparasta gaisotne. Priecīgi saucieni, sveicieni, senu draugu apskāvieni, smaidi. Šurp, uz 18.Starptautiskajiem humānās pedagoģijas lasījumiem “Skaidras domas rada brīnumus” bija ieradušies gandrīz 600 pedagogi. Daugavpili pārstāvēja 9 pedagogi (Daugavpils Centra vidusskola, 9.vidusskola, 17.vidusskola, 15.p.i.i., 21.p.i.i., Bērnu un jauniešu centrs “Jaunība”).

Mēs piedalījāmies plenārsēdēs, apmeklējām meistarklases un laboratorijas. Kas mums patika? Mums patika VISS! Dzirdējām interesantas un emocionālas Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas, Polijas, Igaunijas, Krievijas, Kazahstānas, Gruzijas, Ukrainas, un Kanādas pedagogu uzstāšanās, kas dos jaunas atziņas un iedvesmu arī savas personības izaugsmei.

Kā jutāmies? Brīnišķīgi! Visu, ko redzējām un dzirdējām, mēs uzņēmām sevī un spārnoti, iedvesmoti aizvedām mājās!

LIELS PALDIES no maniem kolēģiem citu valstu viesiem, kuri atbrauca uz Rīgu un izjuta, cik pie mums ir labi! PALDIES visiem – laboratoriju, meistarklašu vadītājiem, „Ideju uguņošanas” dalībniekiem par nenovērtējamo pieredzi, ar kuru jūs tik nesavtīgi dalījāties ar klausītājiem! ĪPAŠS PALDIES organizatoru komitejai Irmīnes Pogrebņakas vadībā – par jūsu mīlestību, kuru ielikāt katrā šo trīs dienu mirklī, par titānisko darbu, kuru visi redzēja un novērtēja!

Katri Lasījumi ir brīnišķīgi, bet MŪSU – LATVIJAS bija vissaulainākie, vissirsnīgākie, visdvēseliskākie! To izjuta VISI DALĪBNIEKI. PALDIES! Mēs JŪS mīlam un lepojamies ar JUMS!

V.Rudņeva, E.Davidčuks


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas